SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dziennik Koxamans/Redukcja/Foty str.17, pods2 str.50

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 75025

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 811 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11018
***DZIEŃ 96***
PODSUMOWANIE:


10A
60% / 80% / 90% / 100%
1.Wyciskanie na płaskiej sztanga 40/52/57/65kg
2.Wyciskanie hantli + unoszenie bokiem 3/4/5/6kg
3.Wyciskanie francuskie leżąc 15/20/22/25kg
4.Podciąganie na drążku 3serie po 8powt
5.Przysiady ze sztangą 42/56/63/70kg
6.Martwy ciąg na prostych nogach 55/73/80/90kg
7.Uginanie ze sztangą 17/23/27/30kg
8.Wspięcia stojąc (łydki) max powt.
9.Brzuch max powt.
Elipsa + rowerek

Do treningu nie mam żadnych uwag, podciąganie zrobiłem 3 serie bo było sporo ludzi na siłowni i nie dało się dopchać aby ukończyć ostatnią serie, zakończyłem więc 4serie na wiosłowaniu sztangą bardziej to było dobicie pleców.

Po treningu wypiłem końcówkę carbo 27g + 40g rodzynek + białko 40g pół na pół z wodą i mlekiem.

''Wino czyni ubogiego bogatym w fantazje, a bogatego biednym w rzeczywistość''
***Platon***

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 811 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11018
AHAHAHAHHAAHAH NIE MOGĘ SIĘ POWSTRZYMAĆ
skumajcie nagranie


''Wino czyni ubogiego bogatym w fantazje, a bogatego biednym w rzeczywistość''
***Platon***

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 216 Napisanych postów 36673 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 115972
Ale mimo wszystko carbo bym wywalił. Zamiast tego banan się nada. Tak jak rodzynki będzie do tego alkalizatorem.

Wszelkie uwagi Wuchty słuszne

A właśnie, Ty endo, ja endo, Wuchta endo...mamy przesrane

Teraz poważniej. Ruch to podstawa, z węgli do końca rezygnować nie trzeba. Zwłaszcza, że nie tniesz do papirusa. Interwały/cardio wskazane. Bieganie to średnia opcja, ale jak umiesz utrzymać stałe tętno i tempo to OK. Aczkolwiek rowerek stacjnarny, bieżnia elektryczna najlepsze. Stawy mimo wszystko podczas biegania trochę dostają.

O warzywach nie zapominaj, równowaga kwasowo-zasadowa wpływa również na lepsze wykorzystania białka. Ketoza, albo w ogóle zmniejszona podaż węgli obniża Ph, aktywność enzymów trawiących biało jest ograniczona. Dlatego tak ważne są warzywa w diecie. Czy też niektóre owoce, które też mają zasadowy charakter.

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 811 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11018
***DZIEŃ 97***
PODSUMOWANIE:


Nie miałem dzisiaj nic do roboty więc z rana poszedłem na siłownię:
50min rowerku stacjonarnego + rozciąganie

''Wino czyni ubogiego bogatym w fantazje, a bogatego biednym w rzeczywistość''
***Platon***

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 51295
Koxamans - masz również wsparcie Dawida także nie zawiedź nas

Do podsumowania coraz bliżej ale czuję, że będzie git

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 811 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11018
Damy radę, dzięki! Do podsumowania 10dni mam nadzieje że nie zawiodę i siebie jak i was

''Wino czyni ubogiego bogatym w fantazje, a bogatego biednym w rzeczywistość''
***Platon***

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 811 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11018
5.27 pobudka
5.50 śniadanie (3jajka+50g orzechów)
6.20 wyjazd do pracy
11.00 (100g sera żółtego)
12.55 skończyła się woda
13.15 pierwsze oznaki suszenia i głodu
13.30 wypity 500ml Sprite łącznie 55g węgli prostych
15.05 koniec pracy
15.25 obiad u brata (ryż z warzywami i mięsem z patelni)
17.00 powrót do domu

Lepiej było się napić tego sprite niż przez kolejne 3h siedzieć z odwodnionym organizmem, cholera nie spodziewałem się że będzie tyle roboty!!

Zły jestem jak cholera, tak długi okres czasu trzymałem rygorystycznie dietę, to jeden dzień - piszę to aby nie popełnić drugi raz tego błędu.

Robota w postaci zapieprzania po ogrodzie, cięcia piłą 1ręczna i sekatorem gałęzi + obcinanie dużych pieni piłą spalinową + cięcie w małe kawałki i składanie na koniec ogrodu + plewienie + sadzenie, non stop zasuwanie.

od 2 tygodni zacząłem pozować przed lustrem, bebech jeszcze jest a nawet dużo, jednak sylwetka wygląda lepiej pomimo że zeszło ze mnie zaledwie 6kg w 3 miesiące.


Zmieniony przez - koxamans w dniu 2010-06-26 19:13:10

''Wino czyni ubogiego bogatym w fantazje, a bogatego biednym w rzeczywistość''
***Platon***

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 51295
waga nie jest tu najważniejsza a efekt wizualny.

w DT po trenie jeśli masz rodzynki ok.50gram to carbo możesz odstawić.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 811 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11018
po treningu pije zamiennie zależnie od dnia raz 50g carbo a po następnym treningu 70g rodzynek, rodzynki + shake białkowy - mógłbym jeść cały czas

''Wino czyni ubogiego bogatym w fantazje, a bogatego biednym w rzeczywistość''
***Platon***

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 51295
carbo zmniejsz do 40gram (nie więcej)

rodzyny zmniejsz do 60gram.

Powrót do korzeni :)

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW na redukcje dla kolesia z kontuzja kolana

Następny temat

Początkujący 14 latek ;)

electro
Polecane artykuły