SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik Koxamans/Redukcja/Foty str.17, pods2 str.50

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 64057

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
xeor to samo miałam napisać - choć mieszkanie w centrum też ma swoje zalety na szczęście , po takich terenach aż chce się biegać , jeździć na rowerze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 811 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11006
***DZIEŃ 14***
PODSUMOWANIE:


- wypita kawka i 30min jazda na rowerku na czczo. Miałem iść biegać ale pogoda zrujnowała cały plan Jutro, pojutrze ma być słońce i po 12-15stopni więc nic straconego! Nie wiem jak wy ale dzisiaj jest taki spadek ciśnienia ;f śpię siedząc

Uwagi:
- Podoba wam się prowadzenie dziennika czy mam coś w nim zmienić?

''Wino czyni ubogiego bogatym w fantazje, a bogatego biednym w rzeczywistość''
***Platon***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 815 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5756
Mi się podoba! :D Jest taki *****SweEeEEetTttaAaa$$$$$$śśśny*****!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 811 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11006
ostro dajesz :D hehehe Muszę jakoś przetrwać święta, rodzina się u mnie zbiera :/ ciast sałatek i innych dupereli będzie ogrom. To będą najtrudniejsze 3dni w moim życiu

Zmieniony przez - koxamans w dniu 2010-04-02 16:10:04

''Wino czyni ubogiego bogatym w fantazje, a bogatego biednym w rzeczywistość''
***Platon***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 815 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5756
U mnie to bigosik i inne smakołyki :D chyba sobie w weekend troszkę skubnę, warto czasem zrobić sobie odskocznie, szczególnie jak bardzo dobrze idzie, z umiarem nie zaszkodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
może trochę mniejsze zdjęcia dawaj :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 811 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11006
ok zdjęcia będą mniejsze Jestem za bardzo zmotywowany aby zjeść 100g ciasta a co dopiero normalny obiad. Z drugiej strony dobre samopoczucie też się liczy

''Wino czyni ubogiego bogatym w fantazje, a bogatego biednym w rzeczywistość''
***Platon***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2015 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 71184
akneraj Ty zyjesz co u Ciebie slychac?

koxamans na tym forum poleca sie cwiczyc bez pasa treningowego. tak w skrocie to pas 'pomaga' miesniom odciazajac je, a Tobie nie o to chodzi: Ty masz cwiczyc te miesnie i wzmacniac je
i na redukcji lepiej jest pic niewielke ilosci czerwonego wytrawnego wina (niz bialgeo)

powodzenia i trzymaj sie w swiata

Zmieniony przez - agak w dniu 2010-04-02 17:06:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 811 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11006
Rozumiem że pas przydaje się przy większym obciążeniu, przykładowo robiąc masę?
Boję się zwiększać ciężar przy martwym ciągu bez pasa. Po ostatnim treningu posiedziałem z 30min na krześle, wstałem i nie mogłem się wyprostować, czułem dolną część kręgosłupa - pomimo że ćwiczenie wykonywałem poprawnie (bez pasa)

''Wino czyni ubogiego bogatym w fantazje, a bogatego biednym w rzeczywistość''
***Platon***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2015 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 71184
na redukcji wieksze obciazenie tez jest wskazane, zobacz moje treningi lub akenraj, z treningu na trening, z serii na serie dokladaj.
(pas mozna ew. stostowac do sprawdzania maksow)

nie czules czasem miesni wzdluz kregoslupa?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW na redukcje dla kolesia z kontuzja kolana

Następny temat

Początkujący 14 latek ;)

WHEY premium