SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dziennik Koxamans/Redukcja/Foty str.17, pods2 str.50

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 75014

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 45955
Ty biegaj, biegaj, a nie fotki pstrykasz


"(sok bez dodatku cukru)"
full natural, jak zawsze
Zasada numer "n" : nie wierzymy w marketingowe bajki.


Pies zayebisty, widać że kombinator niezły


aha i jeszcze pytanko mam
fasolkę kupujesz mrożoną czy jaką??


Zmieniony przez - carbon91 w dniu 2010-05-30 18:13:02

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
A ten sok to w jakim celu tam?
I nie kłam, że tam jest 150ml. 200 ewidentnie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4683
zawsze w potreningowych jesz tak dużo warzyw? czy to bieganie, czy siłowy?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 811 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11018
Carbon - ... i to czyni mój dziennik najlepszym
Fasolkę kupuję mrożoną za 1.69zł za 450g.

rossi - 200ml ma pełna szklanka, 170ml pewnie jest, a po co ten sok? po to aby był

smak też się liczy.

jaworbl - w dni treningowe przed i po treningu warzyw nie jadam, bo po co spowalniać wchłanianie protein, to samo tyczy się oliwy z oliwek.
Dzisiaj wyjątkowo warzywa po aero, przeważnie zjadam białko+tłuszcz.

Zmieniony przez - koxamans w dniu 2010-05-30 20:15:54

''Wino czyni ubogiego bogatym w fantazje, a bogatego biednym w rzeczywistość''
***Platon***

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4683
O to właśnie mi chodziło. Okołotreningowo warzywa banuje.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8760
Pies zabawny, odpoczywa po biegu? :)
Fasolki jesz masę, gdzie jest taka tania?!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 811 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11018
LIDL !

''Wino czyni ubogiego bogatym w fantazje, a bogatego biednym w rzeczywistość''
***Platon***

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 45955
"Fasolkę kupuję mrożoną za 1.69zł za 450g."

no to pozamiatałeś

chyba zrobię szturm na fasolkę po marketach jak taka tania, bo inaczej to fortunę wydam na te warzywa

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 811 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11018
***DZIEŃ 73***
PODSUMOWANIE:


15A

1.wyciskanie na płaskiej sztangą 50/57/57kg
2.unoszenie hantli bokiem 10/11/13kg
3.wyciskanie francuskie leżąc 15/17/20kg
4.wiosłowanie sztangą 50/60/65kg
5.uginanie nóg w leżeniu 3/4/5 krążków
6.martwy ciąg na prostych nogach 60/65/80kg
7.uginanie ze sztangą (biceps) 15/20/25kg
8.wspięcia na maszynie siedząc 80kg x 3serie
9.brzuch 2x15 unoszenie nóg do klatki/2x15 płaska/1x15 unoszenie nóg leżąc
+ 20min aero.

* Zaraz po treningu:




...jaka rzeźnia z brzuchem, idealne dla mnie połączenie kilku różnych ćwiczeń wykonywanych jedno za drugim.

* Posiłek przed siłownią




* Jeśli ktoś zjada dużo warzyw to proponuje wyprawę do Lidla, 1.99zł za 450g:




* Mam taki badziew do parzenia zielonej herbaty ale jednak się nie sprawdza, pic na wodę:




* lepiej jednak pozostać przy zwykłym parzeniu:



* pozory mylą, liście herbaty mocno pęcznieją po zalaniu, nie ma co przesadzać z ilością, 2 miarki wystarczają w zupełności:






* Wieczorne jedzenie:




Konkretnie się dzisiaj na***ałem tymi ciężarami, rozpuściłem sobie 400mg magnezu w 1.5l wodzie i tylko popijać przez cały dzień, regeneracja regeneracja regeneracja!




... tak wiem jestem wspaniały

''Wino czyni ubogiego bogatym w fantazje, a bogatego biednym w rzeczywistość''
***Platon***

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 524 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9039
U mnie w mieście nie ma takich warzyw w LIDLu, kiedyś były, ale ostatnio same gówniane mieszanki chińskie i człowiek pierdzielca dostaje po prostu . Ale ale, przejadę się tam do Chrzanowa i wszystko wykupie . Pilnuj się ! .
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW na redukcje dla kolesia z kontuzja kolana

Następny temat

Początkujący 14 latek ;)

electro
Polecane artykuły