SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dziennik Koxamans/Redukcja/Foty str.17, pods2 str.50

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 75016

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 45955
no ale wypiski mogłeś o tym zamieśćić...

z filmikami haha

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3248 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41520
skomentowalibysmy technike,

i partnerka treningowa tez by na tym skorzystala
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 487 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3666
o korwa widze że to wideo blog hahah spoko spoko , bede zagladal i powo :D
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 733 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13457
hehe, jakie Wy filmy chcecie?

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3248 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41520
no jakie, instruktazowe
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 811 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11018
w jakim wy świecie żyjecie

''Wino czyni ubogiego bogatym w fantazje, a bogatego biednym w rzeczywistość''
***Platon***

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 45955
w zayebistym świecie

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 811 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11018
Wuchta - aha ;D ruch jaki? posuwisto zwrotny ? Kurde 5h bilardowalem ;d w dupe wszystko poszło ;d nie nadaje się w tę grę

polecam nową płytę ''PLAN B'' coś wspaniałego

ta zyebistym ;;dd pora spać <ziewa> dobrej nocy

''Wino czyni ubogiego bogatym w fantazje, a bogatego biednym w rzeczywistość''
***Platon***

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 733 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13457
koxamans, czy mi się wydaje czy Ty wszamiałeś białko ostrowii?
Bo się kurczę zastanawiam czy nie kupić takiego wiadereczka, ale nie wiem czy to do strawienia się nadaje.

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 811 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11018
żadnych problemów żołądkowych po ostrowi nie mam, polecam - białko to białko ma uzupełnić braki w diecie. Jak na początek nie widzę sensu przepłacania, jedyny minus ostrowi to fakt że lubi się zapienić, ale poleży z 5min i piana znika.

Waniliowy smak świetna sprawa

''Wino czyni ubogiego bogatym w fantazje, a bogatego biednym w rzeczywistość''
***Platon***

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW na redukcje dla kolesia z kontuzja kolana

Następny temat

Początkujący 14 latek ;)

electro
Polecane artykuły