SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dziennik Koxamans/Redukcja/Foty str.17, pods2 str.50

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 75022

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 815 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5756
Wuchta mam na myśli że np. na moim przykładzie, jak dobrze idzie a każdy uważa że palę mieśnie, a mi idzie i masa i siła i leci fat to czemu mam to przerywać, skonczy redukcje, zacznie robienie masy to wtedy będzie się martwić.

Na razie te 20 czy 30 aerobów po treningu to dla mnie żadna różnica.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 811 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11018
pozamykajcie okna bo w okolicach Krakowa gdzie mieszkam pada tak mocno deszcz... pierwszy raz widzę na oczy coś takiego ...

Idę na trening, wypiska pod wieczór bo jeszcze dom muszę odkurzyć :/

Wuchta - już rozumiem o co ci chodziło z tymi orzechami:
Cyt.
...od razu ci mówię nie jedz orzechów Włoskich w nadmiarze, 80-100g dziennie, będzie sranie że hoho,


chodziło konkretnie o te orzechy,
przy arachidowych takie sytuacje nie miały miejsca.
Przy 100gramach orzechów nic się złego nie dzieje, od dłuższego czasu zjadam takie ilości.

Zmieniony przez - koxamans w dniu 2010-05-22 18:09:34

''Wino czyni ubogiego bogatym w fantazje, a bogatego biednym w rzeczywistość''
***Platon***

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 811 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11018
***DZIEŃ 64***
PODSUMOWANIE:


***TRENING***

[A]
5tki (5serie-5powt[120sec przerwy])

1.wyciskanie na płaskiej sztangą 50/60/65/65/65kg
2.unoszenie hantli bokiem 15/17/19/21/21kg
3.wyciskanie francuskie leżąc 25/25/27/30/30kg
4.wiosłowanie sztangą 70/90/90/95/100kg
5.przysiad ze sztangą 100/100/100/100/100kg
6.martwy ciąg na prostych nogach 70/90/100/100/110kg
7.uginanie ze sztangą (biceps) 30/30/35/35/35kg
8.wspięcia stojąc 25kg sztangielki
9.brzuch 1x15 skos/2x15 płaska/1x15 unoszenie nóg leżąc

Aeroby 20min.

Dzisiaj otrzymałem potwierdzenie z Olimp Labs. o nadaniu przesyłki do mnie, więc we wtorek/środę będę miał 2opakowania Thermo Stima łącznie 120kapsów.

* Martwy ciąg 110kg, co raz lżej mi to idzie. Idę odkurzać, wpisujcie się, kuva mać!!

''Wino czyni ubogiego bogatym w fantazje, a bogatego biednym w rzeczywistość''
***Platon***

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 815 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5756
ładnie idzie :D wyniki podobne do moich. ;) od pon będą u mnie ładne tabelki z wypiskami :D obiecuję.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8760
Ładnie, ładnie, na mnie zawsze wrażenie robią ciężary :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 278 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4807
Przemiana na duzy plus.Gratuluje
Unoszenie hantli bokiem konkretny cięzar.Zycze powodzenia i wpadaj do mojego dziennika Pozdro

"Żeby zwycięzyc trzeba byc jednoczesnie Lwem jak i Lisem"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 811 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11018
wpadnę po meczu! :D

Pozdro!

''Wino czyni ubogiego bogatym w fantazje, a bogatego biednym w rzeczywistość''
***Platon***

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 45955
"wpisujcie się, kuva mać!!"

desperat


ciężary spoko, ale widzę, że biceps słabo w porównaniu z resztą

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 811 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11018
oj tam, dobrze przecież jest !

40kg może dam radę ale nie pełny ruch.

''Wino czyni ubogiego bogatym w fantazje, a bogatego biednym w rzeczywistość''
***Platon***

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 45955
ja nie mówię że jest źle tylko że w stosunku do reszty odbiega
to ma Cię zmotywować, a nie jakieś usprawiedliwianie się

--== GAINER TEAM ==--

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW na redukcje dla kolesia z kontuzja kolana

Następny temat

Początkujący 14 latek ;)

electro
Polecane artykuły