Szacuny
5
Napisanych postów
815
Wiek
36 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
5756
Wuchta mam na myśli że np. na moim przykładzie, jak dobrze idzie a każdy uważa że palę mieśnie, a mi idzie i masa i siła i leci fat to czemu mam to przerywać, skonczy redukcje, zacznie robienie masy to wtedy będzie się martwić.
Na razie te 20 czy 30 aerobów po treningu to dla mnie żadna różnica.
Szacuny
0
Napisanych postów
811
Wiek
39 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
11018
pozamykajcie okna bo w okolicach Krakowa gdzie mieszkam pada tak mocno deszcz... pierwszy raz widzę na oczy coś takiego ...
Idę na trening, wypiska pod wieczór bo jeszcze dom muszę odkurzyć :/
Wuchta - już rozumiem o co ci chodziło z tymi orzechami:
Cyt.
...od razu ci mówię nie jedz orzechów Włoskich w nadmiarze, 80-100g dziennie, będzie sranie że hoho,
chodziło konkretnie o te orzechy,
przy arachidowych takie sytuacje nie miały miejsca.
Przy 100gramach orzechów nic się złego nie dzieje, od dłuższego czasu zjadam takie ilości.
Zmieniony przez - koxamans w dniu 2010-05-22 18:09:34
''Wino czyni ubogiego bogatym w fantazje, a bogatego biednym w rzeczywistość''
***Platon***