SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DUŻE MIĘŚNIE MASZ NA KLACIE = KAŻDA LASKA ŚCIĄGA GACIE %-) / SPAM !!!!

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 164104

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
MojeImie na takim poziomie jak cwiczysz Ty czy ja to pewnie nie ma znaczenia. Ja jadlem po treningu czasem twarog czasem kuraka. Wydawalo mi sie, ze wiecej energii mam po kuraku:p Nawet jezeli tylko mi sie wydawalo, to wole jesc to po czym sie lepiej czuje. Poza tym twarog jem na 2. sniadanie i wieczorem, wiec wole to jakos urozmaicac :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Ale ja nie pisze, ze kuraka nie potrzeba jesc. Tylko, ze po treningu rownie dobrze mozemy zjesc twarod, czy jajka, a kuraka wczesniej i nic sie nie stanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
OKY Z szamą już będę wiedział polskaaaaa biało czerr foni !

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 631
Jeszcze POLSKA nie zgineła póki MY żyjemy ! Mam nadzieje że Smuda zrezygnuje z posady trenera bo az krew mnie zalewa jak widze jego taktyki i slyszę jego wypowiedzi

"Trzeba coś stracić, by coś docenić,
żeby odzyskać, trzeba się zmienić"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Zaraz po meczu powiedział że to zrobi

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 631
I bardzo dobrze , teraz selekcjonerem powinien być jakis obcokrajowiec , może wniesie do zespolu jakąs zachodnią "świeżośc" :D

"Trzeba coś stracić, by coś docenić,
żeby odzyskać, trzeba się zmienić"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1895 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17619
"słyszałem że selekcjonerem ma zostać ale to dopiero jak Lato się skończy"

...................................................................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 631
haha :D a patrząc na to zdjecie ciekawe czy żosep głardiola przejdzie do Chelsea Londyn

"Trzeba coś stracić, by coś docenić,
żeby odzyskać, trzeba się zmienić"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
moze zostanie trenerem poslkiej kadry? ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
raczej nie ej panowie, mam problemik chce wystawić aukcje na allegro a z kolei chciał bym aby przelali hajs na moje konto bezpośrednio po tym. A problem jest następujący, kiedy podpisywałem umowe paszport miałem ważny do poprzedniego miesiąca "MAJ" teraz jest czerwiec, a nie wiem czy jeśli pieniążki mialy by być przelane na me konto, to nie będzie z tym jakiegoś problemu, bo np przy podpisywaniu umowy mówiła babka żebym wyrobił po tym dowód tymczasowy, a mi z kolei się nie opyla bo pod koniec roku będe już miał łosiemnache więc czekam ...

jbc to WBK

Zmieniony przez - Igor101 w dniu 2012-06-17 14:06:01

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

najlepsza masa

Następny temat

trening w domu a wyniki

WHEY premium