SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DUŻE MIĘŚNIE MASZ NA KLACIE = KAŻDA LASKA ŚCIĄGA GACIE %-) / SPAM !!!!

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 164121

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
nie powiem, podobaja mi sie jego filmiki. jak ocenicie podciaganie? ja uwazam ze takie powinno byc- klata wypchnieta do przodu u caly ruch bez bujania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Już po banie? Rzeczywiście

Zmieniony przez - Krzyh93 w dniu 2012-06-17 17:51:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Nie powiem, ciekawie to wygląda. A teraz z innej beczki - nie ma w Lafay'u dipsów "klatkowych" tzn. nogi w przód, pochył do przodu i łokcie maksymalnie na boki, bo z tego co widzę to on robi tylko tricepsowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
Hej hol krzychu, witamy wsrod zywych gsmt fakt filmik dobry

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
A masz ksiazke cokta ze tak piszesz? Z ciekawosci poczytam potem bo moze I faktycznie tak jest

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Jakbym miał to bym nie pytał Igorku Zdajesz w tym roku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
Cokta, ogladalem urywki innych jego filmikow, i robi chyba tez dipsy klatkowe, pol biedy jakby po angielsku to bylo ale francuski...
ja nie wierze ze ylko lafayem jedzie, ujecia z silki ma wiec kto to sprawdzi czy nie robi WL czy innych podstawowych wielostawow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
a no i 4 lata trenuje, wiadomo sylwetka estetyczna ale na silce w tym czasie zrobl by lepsze postepy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Ciekawe czy na sucho

Ano wiadomo że lepsze na siłce, ale może tak być że się wspomaga i łączy, może nogi robi na siłce, chociaż jak tak patrzę to nie wiem co on na siłce robi, jak nic nie widać.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

najlepsza masa

Następny temat

trening w domu a wyniki

WHEY premium