SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DUŻE MIĘŚNIE MASZ NA KLACIE = KAŻDA LASKA ŚCIĄGA GACIE %-) / SPAM !!!!

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 164131

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9575
Pyerdole ja mam długi zasięg ramion jak yebne, to i w centrum poczują / powaga pomóż coś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
wykroki na bułagara, i kuhwa dwa zestawy zrób!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 931 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10918
HHG, nie wiem po co tak kombinujesz. Nie lepiej spróbować sobie Lafaya, zrobić taki wstęp? Dojedziesz do V poziomu, zobaczysz jak Ci się ćwiczy, nie spodoba Ci się to sobie ułożysz coś z ciężarami. Jak paru dipów nie możesz zrobić, to znaczy, że długa droga przed Tobą.

Cierpliwość to piękna sprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Długa? Ja miecha temu robiłem po 3 dipsy na serie, teraz już podwieszam obciążenie, a wiadomo że siłaczem nie jestem. Właśnie dlatego niech zrobi dwa zestawy, żeby te dipsy jeszcze czymś wspomóc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Cokta
Ta jak Ty z zdolnego śląska, a ja z centrum. Zabiją mnie i pochowają zanim sie zjawisz


A dokladniej gdzie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
HGG laweczke masz? Bo juz sie pogubilem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 672 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6700
Motyla noga, jeszcze mam bana na starym koncie. Ale już niedługo coraz bliżej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Łęczyca, łódzkie.

TBB, jakie konto stare?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 672 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6700
Krzyh93
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
O A właśnie myślałem gdzie on jest
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

najlepsza masa

Następny temat

trening w domu a wyniki

WHEY premium