SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DUŻE MIĘŚNIE MASZ NA KLACIE = KAŻDA LASKA ŚCIĄGA GACIE %-) / SPAM !!!!

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 164107

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Jak chcesz to przerobić? Czyżby słynne podwyższenie z jednej strony? Nie polecam, bo się zacznie akrobatyka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
Wazzup - O mnie się nie martw o mnie się nie martw, ja sobie rade dam

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Nie - mam tak, że jak złożę jedną nóżkę to stabilnie opiera mi się o podłogę łącznie z drugą, niezłożoną, nóżką. Trochę kombinowania ustawieniem tej drugiej, wywiercenie otworka na blokadę, i wsio. Mam też do tego stojaki na sztangę do wyciskania, w toku roboty stojaki do siadów, prawdopodobnie z dębiny

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
to co Ty masz drewnianą ławke? Stojaki drewniane - średniowiecze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
czyli stojaki już są aa to widzę że Lafay już całkiem odszedł do lamusa witaj w club

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
f*** Lafay
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
^ hahaha jak hejtuje, nie mogę z tego. W sumie mnie Lafay trochę znudził, i musiałem trochę ciężaru dorzucić / btw jakie białko polecacie ?

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
takie w jajkach jest ok

Lafay jest hejtowany zawsze i wszędzie, gdzie tylko będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
f*** You

Ławka z normalnych metalowych profili, stojaki te co są takoż. I to taki urwa pancerne że wszystkie Marbo i Keltony moga im śruby lizać
Jak zobaczysz to co powstanie do siadów to Ci dupa zmięknie, a koszt groszowy

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Białko to SFD Econo v2 jest ok, no i z Ostrowii ale tu smak zdecydowanie gorszy.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

najlepsza masa

Następny temat

trening w domu a wyniki

WHEY premium