SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DUŻE MIĘŚNIE MASZ NA KLACIE = KAŻDA LASKA ŚCIĄGA GACIE %-) / SPAM !!!!

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 164155

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Nie pozamiatał tylko napisał prawde. Z większością ludzi gadałem z siłki - prawie wszyscy woleliby mieć ją w chacie/piwnicy, ja również. On tego nie docenia, znajdź se kumpla do treningu najwyżej. Publiczna to złodziej czasu(dojścia, mycie, czekanie na wolny sprzęt itp., godziny otwarcia) a własna to własna - kiedy chcesz i jak chcesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
Anton, gsmt pozamiatał to prawda ja czasami mam momenty by rzucić koszykówkę bądź zaprzestać z treningami bokserskimi, może i mi sie już przewraca w dupie... szczerze mówiąc sam nie wiem spróbuje cos z tym zrobić i wziąć se w garść, bo z takim nastawieniem za wiele nie zdziałam

Cokta, z Twoją wypowiedzią musze się zgodzić, nie doceniam po prostu tego co mam. Czas najwyższy zacząć dzięki panowie !

Zmieniony przez - Igor101 w dniu 2012-07-09 22:15:56

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Też nie wyobrażam sobie na publiczną chodzić, tym bardziej, że mam dużą piwnicę. Muszę jakiś sprzęt zrobić w końcu, bo nie przychodzę po robocie już taki wypruty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 266 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4958
Coś w spamie przycichło. Panowie jakie są wasze ulubione ćwiczenia?
Moje to przysiady i pompki na poręczach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Na jeźdzca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 266 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4958
A właśnie zarywaliście jakieś dupeczki tego lata? Byłem na basenie i siedziałem w jacuzzi, weszła też taka laska, że później to się wstydziłem z tego jacuzzi wychodzić, bo tak mi stał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Ostatnio na saunie 2+1, reszte sami sobie dopowiedzcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1276
senku
Coś w spamie przycichło. Panowie jakie są wasze ulubione ćwiczenia?
Moje to przysiady i pompki na poręczach.


podciąganie, ćwiczenia do planche, unoszenie nóg w zwisie, pompki jednorącz...
właściwie to lubie wszystkie ćwiczenia, mógłbym wymieniać bez końca

SIŁA!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
A ja nie lubie żadnego, żre kebaby, i rosne bo mam takie cukierki od których rosne, bo biorę po każdym treningu, bez treningu!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
w ktorym miejsciu mierzy sie udo?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

najlepsza masa

Następny temat

trening w domu a wyniki

WHEY premium