SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DUŻE MIĘŚNIE MASZ NA KLACIE = KAŻDA LASKA ŚCIĄGA GACIE %-) / SPAM !!!!

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 164125

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
A ile bierzesz? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
to ile bierze to nie jest wyznacznik czegokolwiek jesli trenuje kulutrystycznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Widac po dzienniku, ze malo hardcorowe trenuje ;d
Zastanawiam sie jakie ten trening izometryczny przyniesie efekty. W koncu ktos musi to przetestowac i zdawac relacje. Mam nadzieje, ze wytrwam ze 2 miechy, jezeli efektow nie bedzie to trening bede musial zmienic. Poki co wierze, ze to cos da.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Nie trenuje już kulturystycznie.

Mało biorę, bo do frontów wróciłem po roku przerwy, a i tak 57kg we frontach jak na powrót nie jest złym wynikiem moim zdaniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 672 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6700
W niechcianym przez Ciebie linku widziałem relację gościa, który bodajże w 2 miechy złapał 5 kg masy. Widzę, że z dietą zrobiłeś porządek, to powinno być dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
w kuluturystyce ciezar jest narzedziem do osiagniecia celu, a nie celem samym w sobie. mam nadzieje ze rozumiesz mi o co chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
KULTURYSTYKA

Widzisz takie puste słowa. Jeżeli na początku nie dokładasz, to się nie rozwijasz. Każdy kulturysta dużo dźwiga, bez wyjątków, a jeżeli mało, to znak że stoi. Bez masy nie ma siły.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
TBB do kogo piszesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 11474 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63494
gsmt~ dobrze prawi idąc ulicą ludzie widzą Twoją sylwetkę po części a nie siłe( na czole przecież nie masz wypisane ile Ty to nie wyciśniesz,podniesiesz czy wstaniesz )
Masa przedewszystkim, siła jest drugorzędną sprawą
MojeImie~~ patrząc w Twój dziennik to siły fenomenalnej nie masz więc po co ta spina.

www.pajacyk.pl 
[][][]--------[][][]
,, Po co ćwiczyć?? I tak umre. Żeby mnieć, kvrwa, większą trumne!! "...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
zalezy co kto lubi, kiedys na sile uzytkowej mi zalezalo, teraz na masie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

najlepsza masa

Następny temat

trening w domu a wyniki

WHEY premium