SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening w domu a wyniki

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1144

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 137
siema chciałem spytać czy ćwicząc w domu (np. lafayem)




a) można dojść do takiej formy? dodam że do takiej formy brakuje mi ok. 12 kg - i zostanie tego samego % BF - czyli niskiego ;]
b) ile około (wiadomo genetyka itp.) dlatego pytam około czasu by to zajeki jak myślicie? wyrobie się w 3 lata?;]

wybralem taka sylwetke bo taka mi sie podoba ;]

Zmieniony przez - pytamtowiem w dniu 2012-05-26 22:29:37

Zmieniony przez - pytamtowiem w dniu 2012-05-26 22:30:11
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 701
Przez te 3 lata myślę że tak , ale podstawą będzie dieta i odpowiednie treningi . Moim zdaniem lepiej bedzie jak zainwestujesz w podstawowy sprzęt , tj. ławka , gryfy , parę kg złomu jakiś drążek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9575
3 lata haha, sądzę że rok porządnego treningu i możliwe że jeszcze lepiej będziesz wyglądać ale micha dobra ! i nie wiadomo od jakiego pułapu startujesz, zacznij ćwiczyć Lafayem polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 701
He Got Game - myślisz że ten trening będzie dobry na podtrzymanie siły w wakacje ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 137
heh zobaczymy ;] jak mowilem ok. 12 kg ;] a obciążenia nie kupie bo mam krzywy kregoslup ;'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 137
startuje z pulapu 65 kg z niskim bf wzrost ok.181 cm chce dojechac do ok. 77 kg z takim samym bf.

sry za double posta

w rok? lol ;d to musial bym 1kg na miesiąc przybierać ;D

za jakiś czas zaloze dziennik to podam wymiary itp + fote jakąś ;] chyba zdecyduje się na lafaya

Zmieniony przez - pytamtowiem w dniu 2012-05-26 23:04:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 672 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6700
Baksio, średnio. Nagi Wojownik bardziej się nada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 266
Ewentualnie trening gimnastyczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9575
Na treningu gimnastycznym zyskał byś znacznie więcej, z tym rokiem pomyłka bo chcesz 12kg przytyć a nie doczytałem /
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
2kg na miesiac tez jest mozliwe, a przynajmniej ja pamietam, ze po miechu 2kg przybralem treningiem gimnastycznym. Moja dieta nie miala dodawanych kalorii to sie zatrzymalem na ok. 65kg i dalej nie rosne. Moze jeszcze cos dodam by lekko przytyc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 283 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1395
da rade i to spokojnie w krotszym czasie ja w pół roku 11 kg zyskałem i ogólnie mięśnie sie uwidoczniły tyle że dieta dieta i jeszcze raz trening
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DUŻE MIĘŚNIE MASZ NA KLACIE = KAŻDA LASKA ŚCIĄGA GACIE %-) / SPAM !!!!

Następny temat

INTERWAŁY

Wiecej