SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DUŻE MIĘŚNIE MASZ NA KLACIE = KAŻDA LASKA ŚCIĄGA GACIE %-) / SPAM !!!!

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 164158

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Ja się będzie zarabiać 1300 to - 500-600 dietka + 200 opłaty a reszta na prawko?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
mandaciki Na dietkę nieźle wydajesz

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Igor, zacznij zalowac, ze sprzedales ciezar. naawet nie wiesz ile czasem trzeba sie nameczyc z wymyslaniem cwiczenia by bylo wygodne.
np. dzisiaj robilem unoszenie nog w staniu na glowie i powiem, ze 100000 razy lepiej jest podsniesc sztange w martwym ciagu niz robic takie bajery. wkoorwilem sie jak mnie leb zaczal bolec, a do tego strasznie spocony.
jeszcze raz, zaluj, ze sprzedales...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
A Ty ile na diete wydajesz? Gadałem z typem jednym, taka zbita twarda sylwetka, siła cacy, u mnie na siłce się wyróżnia taki typ bo same koksiarze, lub panowie z brzuszkami lub suchary- każdy gadał że bierze mete,tylko ja sądziłem że ma diete. Pogadałem z nim dzisiaj, mówi że poprostu ma diete na poziomie 3700kcal i wydaje na nią około 450zł miesięcznie, bez żadnych supli itp. widać że ogarnięty koleś. Mówię mu, że wskakuje na diete od Września, powiedział tylko że po jednym dobrym cyklu masowym siebie nie poznam ciężarowo i sylwetkowo, on tak miał, zresztą tak ma większośc. Ja te 600 to mam z takim luzem, myślę że do 500 się będzie zamykać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Ja mam dietke te, ktora wypisalem w dzienniku, poki co sie nie nudzi ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Efekty są chyba?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1276
MojeImie
Igor, zacznij zalowac, ze sprzedales ciezar. naawet nie wiesz ile czasem trzeba sie nameczyc z wymyslaniem cwiczenia by bylo wygodne.
np. dzisiaj robilem unoszenie nog w staniu na glowie i powiem, ze 100000 razy lepiej jest podsniesc sztange w martwym ciagu niz robic takie bajery. wkoorwilem sie jak mnie leb zaczal bolec, a do tego strasznie spocony.
jeszcze raz, zaluj, ze sprzedales...


a ja akurat lubię to ćwiczenie, coś miękkiego pod głowę i nic nie będzie bolało

Zmieniony przez - Trix w dniu 2012-07-23 20:57:00

SIŁA!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
No ładna kombinatoryka, pamiętam jak trenowałem w domu i robiłem przysiady z plecakiem pełnym książek trzymając hantle w łapach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Efekty po kilku dniach? Nie bardzo.
No i mam szybka przemiane materii, jak 3 tys. kalorii da mi troche miecha to bedzie super.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
MojeImie, sprzedałem czy nie sprzedałem żałować nie będę , postaram się przytyć parę kg mięcha w domowych warunkach (przy dobrej diecie) po tym jeśli ćwiczenia staną się dla mnie nie lada wyzwaniem, biorę przykład z Cokty i zapyerdalam na siłkę bo najbliższą mam parę kroków od domu w klapkach z ręcznikiem mogę sobie wyjść nawet A co do ciężarów, po prostu nie lubie je jakoś u siebie 3ymać... więc opyerdoliłem Załapie większą siłę i przy okazji może sylwetka ruszy, i tak jak pisałem wybiorę się "może" na siłke, bo tak czy siak plyo czeka, a w domu na barana ojca nie będę pchał / I przy okazji poćwiczę... skoro mój brachol lata i tyra już ponad 3 lata, to sporo mi podpowie i doradzi tak że nie myślcie że jestem jakiś rozrzutny czy coś... po prostu sprzedałem żeliwo, by mieć na dietę, na przyszły miesiąc. Później nie będzie problemu z nią, bo będę miał big pay day...



Zmieniony przez - Igor101 w dniu 2012-07-24 08:23:25

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

najlepsza masa

Następny temat

trening w domu a wyniki

WHEY premium