SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DUŻE MIĘŚNIE MASZ NA KLACIE = KAŻDA LASKA ŚCIĄGA GACIE %-) / SPAM !!!!

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 164133

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1977 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9455
Dzisiaj odkryłem w jaki sposób utrzymać idealnie prostą postawę ciała podczas stania na rękach. Muszę wciągać brzuch

Nekrosadystycznyturbosperminator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 672 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6700
Moim zdaniem lepiej w inną kettlową książkę zainwestować, bo tam są tylko najbardziej podstawowe informacje, które można bez problemu w necie znaleźć. Co do samej kettli - użyteczny sprzęt, kiedyś cała armia radziecka nim machała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Fred, grubasie

TBB, cała armia mhm5-) Specnaz robił swingi skacząc z bezśmigłowych helikopterów bez spadochronów To czysty marketing.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zrobilem sobie core training, niby nic trudnego, a trzaslem sie jak galareta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Ano
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mysle, ze warto wprowadzic na stale, bo mi biodra 'uciekaja' w niektorych cwiczeniach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Zależy, nie raz się tego nie da przeskoczyć. Ale tak, jakaś korekta może być.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 672 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6700
Cokta, wiem, że 80% zamieszania wokół kettli to marketing. Może przesadziłem z tym, że cała armia, ale był to sprzęt, który jednak był na wyposażeniu ruskiego wojska i nie tylko. Zresztą, nie to jest najważniejsze, wtrąciłem to tylko przy okazji. Nie zmienia to faktu, że i z kettlą można sporo dobrego zwojować, nie mam na myśli kulturystyki, najbardziej to pasuje jako ogólnorozwojówka dla kogoś, kto się nie rusza wcale a chce zachować minimum sprawności.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Oczywiście, kettle są dobrym wyjściem by być po prostu w formie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Nie wiem ilu tu entuzjastów gatunku, ale właśnie wyszła ciekawa pozycja:

http://fabrykaslow.com.pl/ksiazki.php?ibook=672#searchkk




Pisaliście coś ciekawego na ostatnich 10 stronach ?

W zdrowym ciele zdrowy duch

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

najlepsza masa

Następny temat

trening w domu a wyniki

WHEY premium