SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DUŻE MIĘŚNIE MASZ NA KLACIE = KAŻDA LASKA ŚCIĄGA GACIE %-) / SPAM !!!!

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 164096

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Spox Poczułem chęć na propagowanie power cleana w dziale, bo osoba, która ma hantle 2x20 kg może śmiało już coś podziałać i nie musimy jej zostawiać z niedotrenowanym grzbietem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
ja dzisiaj na trenie robilem unoszenie tulowia na podwyzszeniu i swietnie prostowniki mi sie spompowaly, dwuglowe uda tez masakrycznie, az przez nie nie moglem dalej robic cwiczenia.. lepiej dwuglowy pracowal przy tym cwiczeniu, niz przy zurawiu..
trening ostry dzisiaj, pompe prawie na calym ciele to i rozciaganie musialemzrobic baaardzo porzadne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
ja dzisiaj na trenie robilem unoszenie tulowia na podwyzszeniu i swietnie prostowniki mi sie spompowaly, dwuglowe uda tez masakrycznie, az przez nie nie moglem dalej robic cwiczenia.. lepiej dwuglowy pracowal przy tym cwiczeniu, niz przy zurawiu..
trening ostry dzisiaj, pompe prawie na calym ciele to i rozciaganie musialem zrobic baaardzo porzadne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
MojeImie, pompuj a efekty będą dobre wstawię za moment fotke jaką sylwetke chciał bym osiągnać

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
No produkty na dietke juz sa takze trening robie bardzo intensywny wiec powinno byc bardzo dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mi się nie chce diety trzymać Odpadła mi kluczowa wymówka, tj. finanse, bo zacząłem robić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
Tzn Krzyh wiadomo, ja też nie będę cholera wie jakiej diety 3ymał, bo kulturystą nie jestem, a ćwiczenia to moje hobby

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
ja juz sie tak nauczylem ze musze jesc te posilki, bo nawet jak slodkie jem to nie czuje sie tak najedzony jak po normlanym zarciu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Odpoczynki 2 minuty, bodyweight, i łącznie 18 serii i mówi że ostro poszło To nawet taki leszcz barowy jak ja trenuje ciężej, na 3 razy gorszej misce.

Nie się nie trzymac diety, inaczej byś nie żył.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

najlepsza masa

Następny temat

trening w domu a wyniki

WHEY premium