SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ćwiczenia na mięśnie rąk i brzucha! POMOCY

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20130

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 28 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28
a więc.. potrzebne mi są bardzo ćwiczenia na mięśnie brzucha oraz rąk abym (dodaje że mam 13 lat) wyćwiczyła je na tyle abym mogła tanczyć breakdance. jakie są najbardziej skuteczne ćwiczenia bez specjanego sprzętu?

PS. jakie partie mięśni są najważniejsze w breakdance?

bardzo proszę o pomoc

gała95
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 31 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1753
https://www.sfd.pl/10_wskaz�wek_�ywieniowych-t315293.html 
Tutaj masz te 10 zasad. Jak już będziesz wymiatać break'a, to pochwal się na forum :)

"Ach, kiedy znowu ruszą dla mnie dni?"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 99 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 989
jakie partie mięśni są najbardziej aktywne przy breakdance? ;)

WSZYSTKIE!!!

Ten taniec ma tyle elementów, że pobudza wszystkie partie mięśni ^^

Zmieniony przez - Zazulec w dniu 2008-08-19 21:45:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 189 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2270
Brzuch - brzuszki , ręce - pompki

http://www.kulturystyka.pl/atlas/trening_domatora.asp 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 28 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28
:) w takim razie poproszę ćwiczenia które najbardziej nadadzą się ogólnie na mięśnie do breakdance. i ogólnie do breka :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 578 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8372
Nie ma konkretnych ćwiczeń na breakdenca. Ćwicz całe ciało bo będziesz miał asymetrię mięśni, np kaloryfer, zero klaty, mocne ręce, słabe nogi

https://www.sfd.pl/Plan_treningu_dla_osób_początkujących_-_foty_str._12-t359947.html

Zmieniony przez - WzT w dniu 2008-08-19 22:18:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1259
WzT chyba nie wiesz co to znaczy asymertia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 99 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 989
Tu nie chodzi o asymetrie a o dysproporcje ;)

Co do pytania autora/torki postu, albo ja źle czytam albo miesza on/ona style wypowiedzi... Trening ogólnorozwojowy ACT będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Potrzebujesz silne wytrzymałe mięśnie. Nie masywne i widoczne...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 28 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28
właśnie codzi no to że jestem dziewczyną i nie chcę jakiejś tam klaty :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 99 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 989
ACT ale bez przesady z cięzarem i obwodami oraz bardzo podkreślam BARDZO dużo rozciągania. No i dieta ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 578 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8372
Ups.. no właśnie o dysproporcję mi chodziło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 840 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22661
Dieta najważniejsza - może w twoim wieku nie tyle dieta co stosowanie się do 10 zasad dobrego odżywiania powinno wystarczyć... Jeśli nie masz sprzętu to poczytaj tutaj posty podwieszone w tym dziale i ułóż sobie trening na wszystkie partie mięśni, bo co z tego, że będziesz miała mocne ręce, jak brzuch będzie za słaby, żeby podnieść nogi do góry etc...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przedramiona i łydki

Następny temat

poczatkujacy potrzebuje pomocy

WHEY premium