SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT nwpassage

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 154759

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12209 Napisanych postów 22064 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627771
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12209 Napisanych postów 22064 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627771
North - pojedzone to i podniesione:) Na tego MC czekam, chętnie popatrzę. Gratuluje odwagi z dokładaniem 5kg. Jak ostatnio poczułam,ze 53kg jakoś idzie to obiecałam sobie na nastepnym treningu dodać. I dodam, ale 2.5kg. Do plus 5kg głowa by sie bała podejść...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7522 Napisanych postów 49531 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385548
włączam powiadomienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1375 Napisanych postów 3285 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28439
i ja też ;)
1

Aktualny wpis DT Tatuncio po 40 tce https://www.sfd.pl/post-p19697266.html

Krata na lato https://www.sfd.pl/post-p19653297.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Pffff, amatorzy, już wczoraj włączyłem
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81408
Paatik
Tsu - nie wyglądasz na 62kg. A ciut ponizej 60kg to też sie najlepiej czuję:)


Zgadzam się, Tsu co najwyżej na 58 i to maks wyglądasz. Mięsko ładnie siedzi :)

Paatik
North - pojedzone to i podniesione:) Na tego MC czekam, chętnie popatrzę. Gratuluje odwagi z dokładaniem 5kg. Jak ostatnio poczułam,ze 53kg jakoś idzie to obiecałam sobie na nastepnym treningu dodać. I dodam, ale 2.5kg. Do plus 5kg głowa by sie bała podejść...


Może malutka chwila zawachania była ;), ale czułam po sobie Tę moc Choć ostrożności nigdy za wiele, już się w czerwcu przekonałam o tym na RDLu - poszedł na pewien czas w odstawkę chlip, chlip. Więcej takich rzeczy nie chcemy, szczególnie z ulubionymi ćwiczeniami :)

rutkow
włączam powiadomienia


tatuncio
i ja też ;)


fanss
Pffff, amatorzy, już wczoraj włączyłem


Ja myślę, że włączone ;) Was też już podczytuje :)


Zmieniony przez - northwestpassage w dniu 2018-10-07 18:58:46
1

Take your dreams seriously.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81408


Wczoraj trening wyjątkowo późno, cały dzień się osunął w czasie. Szczęście od niedawna jest jedna siłownia otwarta do 23 w weekendy więc ufff zdążyłam!
Wiosłowanie poszło o jeden kg więcej (18kg ;) ) - taki był plan, klatka jak zawsze najsłabiej - czekam na przypływ mocy
Reszta ćwiczeń z bliżej na czucie określonym ciężarem, na maszynach nikt nie wiedział jaka jednostka wagi jest podana ...
Czasu zostało trochę do autobusu, to co by zjeść więcej co nieco zrobiłam 15 minut cardio na bieżni.





DIETA
Przekroczone. Nie wiem kiedy ja to wszystko zjadłam i chyba nikt się nigdy nie dowie
Tak serio to od dziś biorę się za te moje pozwalajki - szkoda się niepotrzebnie zalać, za dużo pracy to wszystko kosztuje.







Zmieniony przez - northwestpassage w dniu 2018-10-07 19:19:28

Take your dreams seriously.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 164 Wiek 45 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 26117
Super masz z tymi godzinami na silce :)
u mnie godziny funkcjonowania siłowni w weekendy to porażka - do 16 godziny a niedziela do 15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81408
Na razie w weekendy tylko jedna taka do 23 akceptująca Multisport. Wygoda, często trudno się wyrobić ze wszystkim i szkoda żeby trening przepadł. Jest jeszcze 24h, ale tam umowę trzeba mieć z nimi.

Take your dreams seriously.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7522 Napisanych postów 49531 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385548
mo ja bym nie chciał pracować do 23 , dobrze ze moja siłka w weekend czynna do 20
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odchudzanie. Jak to poprawnie zrobić?

Następny temat

Jak się pozbyć mięśni ?

WHEY premium