SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT nwpassage

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 154192

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 211
Dobra, pytanie może głupie ALE: jak podajecie ciężar użyty przy MC, to doliczacie masę sztangi, czy to jest tylko z talerzy?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12158 Napisanych postów 21993 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627315
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6513 Napisanych postów 36016 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679643
Doliczamy zawsze i w każdym ćwiczeniu.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591095
northwestpassage
Eh te łopatki. Staram się mocno je trzymać, ale nie widać tego tak jak u Nene czy Tsu... Zastanawiam się czy nie dodać sobie też z dwa ćwiczenia na utrzymanie ich w ryzach.


Wiesz co to nie musi być widać wydaje mi się po prostu że mogły by być mocniej dopięte. Aaallle może być tak że masz taką budowę/mobilność na ten moment. Na szkoleniu miałam dwóch chłopaków u których powiedziałabym że jest jeszcze garb i plecy w ogóle nie spięte a to był max ich możliwości. Najlepiej jakby ktoś na żywo ocenił. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81408
nightingal
W tym mc od początku, od samego ustawienia widać że biodra nie będą miały jak efektywnie pracować. Kolana wpadają Ci do środka od samego początku. Być może potrzebujesz się trochę porozciągać - całe pasmo biodrowo piszczelowe i przywodziciele do tego.


Tak ten sumo to niewypał, jak zobaczyłam na filmie co się podziało to wstyd publikować - ale dla celów naukowych niech będzie;)
Czytałam Ci w myślach i wczoraj wpadło rozciąganie :) szczęście połamana nie jestem dzisiaj po tym. Tak serio to dobrze, że Invi wróciła - będzie miała pieczę na wszystkimi 'kłodami' tutaj

Poza tym wielkie dzięki za wrzucenie materiałów do tematu z rozwiązaniami dietetycznymi. Postaram się jakoś odwdzięczyć. Kawał dobrej roboty. Szacun wielki - bo wygląda to jak profesjonalna książka.
Z tą książką za dużo powiedziane ;) Przerobiłam trochę to co było kiedyś. Sama wiele wyniosłam z forum i cieszę się, że mogłam się tym podzielić. Mam nadzieję, że komuś przydadzą się moje zapiski. Idealnie nie jest, ale mam pomysł jakie poprawki nanieść na kolejne rozpiski :)




Zmieniony przez - northwestpassage w dniu 2018-12-17 13:36:17
1

Take your dreams seriously.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81408
paula.cw

Wiesz co to nie musi być widać wydaje mi się po prostu że mogły by być mocniej dopięte. Aaallle może być tak że masz taką budowę/mobilność na ten moment. Na szkoleniu miałam dwóch chłopaków u których powiedziałabym że jest jeszcze garb i plecy w ogóle nie spięte a to był max ich możliwości. Najlepiej jakby ktoś na żywo ocenił. :)

Pewnie tak byłoby idealnie, na filmach zupełnie inny odbiór i nie wszystko widać. Postaram się coś na to poradzić;)

kamilko - ja zawsze podaje ciężar razem ze sztangą. Czasem dziewczyny dopisują sztanga plus 'ileś' kilo.

Take your dreams seriously.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81408
16.12.2018 niedziela
TRENING GÓRA I
____________________

2 z 4 dni maratonu wczoraj zaliczony.
Po treningu zrobiłam kilka aktywnych zwisów na drążku, dwa planki i niepełny kwadrans rozciągania.



Udało się nagrać serię wiosła tylko z 15 ma kilo w ręce.
Nie wiem czy w wiośle sztangą jeszcze bardziej się pochylić?


class="link" target="_blank">Tu wprowadź tekst linku...



class="link" target="_blank">Tu wprowadź tekst linku...


DIETA
_________

Tak sobie. Raczej niedojedzone, choć głodna nie byłam. Nie wiem jak liczyć zupy dlatego przestałam je gotować - wyjątkowo kwaśnica wpadła tym razem.








Zmieniony przez - northwestpassage w dniu 2018-12-17 21:56:43

Take your dreams seriously.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7509 Napisanych postów 49509 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385470
wpadam zeby zobaczyć trening nóg a tu opóźnienia w ropisce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81408
Dodam dzisiaj ;)
1

Take your dreams seriously.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 93931 Napisanych postów 363728 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1666879
Dziwnie ręce układasz przy wiosłowaniu hantlem

Podpatruje cały czas jak forma
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odchudzanie. Jak to poprawnie zrobić?

Następny temat

Jak się pozbyć mięśni ?

WHEY premium