SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT nwpassage

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 154775

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81408


Trening bardzo udany. Pali dzisiaj aż miło Po talerzu makaronu miałam trochę wiecej mocy niż zwykle i mimo, że to najgorszy zestaw u mnie poszedł dobrze :)
Nawet bułgary nie były takie straszne ;)



DIETA
Makaron rządził kuchnią wczoraj. WW nie tylko osiągnięte co i przekroczone, najadłam się za dwoje.
Ta chałka nie była konieczna, cóż wpadła... pokutować tym razem nie będę ;)






Zmieniony przez - northwestpassage w dniu 2018-09-11 23:04:08

Take your dreams seriously.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81408


Tak, tak ... i czas rozliczyć dzisiejszy nieogranięty od samego rana dzień Co by jutro zacząć od nowa, lepiej i bardziej zorganizowanie. Spóźniona 40 minut ( zaledwie, a co) wstałam, szybko szybko lecieć trzeba. Wpadło coś, potem śniadanie. Dalej brak jakiejkolwiek inicjatywy do działania, zamiast się starać to śmieszyło wszytko. Nadrobiłam co nieco pod wieczór, obiad, prasowanie, pranie powieszone, posprzątana szafka z sypkimi produktami - co tam się działo , ale już cacy - chce się po coś do niej sięgać Jutro po 9 trening. Trzymajcie kciuki za ten drążek

Makaron znów rządził!





Zmieniony przez - northwestpassage w dniu 2018-09-11 23:17:51

Take your dreams seriously.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 1592 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 229519
Nie taki nieogarnięty, sporo zrobilaś przecież koniec końców
No i przypomniałaś mi, że mialam sie wziąć za organizacje takiej pólki w kuchni. I tej z przyprawami, bo tam tez bajzel...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 200 Napisanych postów 685 Wiek 5 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 25556
Kciuki masz jak w banku :) ostatnio musiałam wyrzucić wszystko co sypkie a było otwarte bo mole się wprowadziły do mojej mąki kokosowej. Porządek i miejsce w szafce zrobiło się szybciutko. Drugi raz w życiu mnie mole spożywcze zaatakowały i drugi raz zaczęło się od produktu „bio” „eko” itp., i zastanawiam się czy to może mieć znaczenie? Skąd one się biorą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 1592 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 229519
Moli nigdy nie miałam ale karaluchy były (bleeeeeee).

Może ma to znaczenie, w końcu te 'bio' i 'eko' maja mniejszą styczność z chemią (teoretycznie) wiec dodaj do tego slabe przechowywanie w sklepach (wolniej się sprzedają takie produkty) et voila. Przynajmniej takie moze byc wytlumaczenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81408
Dzisiaj sumienie już czystsze ;) więcej odchaczone niż wczoraj. Mole podobno przynosimy sobie sami ze sklepu czy młynu. Produkty są zanieczyszczone i z tego się wylegają gadziny Miałam kiedyś robaki w rodzynkach w terminie i świeżo kupione- dramat wszystko z szafki poszło do śmieci. Karaluchy to już level hard, ble ble ble uciekałabym gdzie pieprz rośnie przed tym.

Take your dreams seriously.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 1592 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 229519
No wlasnie najgorsze ze wszystko trzeba wyrzucic jak jakas gadzina sie wylęgnie.

Oj taaaak, i to jeszcze byl taki typ malych karaluchow (german cockroaches) ktore mnoza sie na potege. Bleeee do potegi n-tej.
Wyprowadzilismy sie stamtad bardzo bardzo szybko, bo wlasciciel nic z tym nie chcial zrobic (sami probowalismy ale tam potrzeba bylo specjalisty).

Plus przychodzily nam listy z sądu do faceta ktory mieszkal tam przed nami, i jego starzy klienci chcący kupic narkotyki. Tak mnie Australia przywitala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81408


Miałam iść już spać, ale brak rozpiski na dziś tzn. już wczoraj nie da spokoju.

I tak zeznaję, że :
- były negatywy
- były pokaleczone , ale jednak inverted rows na TRX.
- próbowałam jeszcze raz z otwieraniem gazety - filmik ku pamięci, można oceniać :)
- dipy o jeden więcej niż ostatnio hurra :)
- OHP marniutko, ale po tym co wcześniej zrobiłam trudno żeby coś progresować na koniec




Wieczorem mnie nosiło i poszłam jeszcze popływać, 750 metrów plus 9 minut relaksu w saunie :) Jeszcze tylko nadgobić rozciąganie, aż mi wstyd tak dawno nie robiłam.


Inverted wersja 1

class="link" target="_blank">Tu ..


Inverted wersja 2


class="link" target="_blank">Tu wprowadź tekst linku...


Otwieranie gazety

class="link" target="_blank">Tu wprowadź tekst linku...


OHP

class="link" target="_blank">Tu wprowadź tekst linku...


Kółeczko sztangą

class="link" target="_blank">Tu wprowadź tekst linku...




DIETA
W granicach błędu ;)






Zmieniony przez - northwestpassage w dniu 2018-09-13 00:44:40

Take your dreams seriously.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81408
Teapot


Plus przychodzily nam listy z sądu do faceta ktory mieszkal tam przed nami, i jego starzy klienci chcący kupic narkotyki. Tak mnie Australia przywitala

O Ciebie, ładne przywitanie to już wogóle strach pewnie było komukolwiek otwierać drzwi jak po takie cuda przychodzili ;)


Zmieniony przez - northwestpassage w dniu 2018-09-13 00:48:33

Take your dreams seriously.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1984 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 192631
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odchudzanie. Jak to poprawnie zrobić?

Następny temat

Jak się pozbyć mięśni ?

WHEY premium