SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT nwpassage

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 154734

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12205 Napisanych postów 22059 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627725
No to Kaka odpowiedziała za mnie...
Przyjdzie czas,ze mi sie znowu zachce. Teraz WL i MC bardziej mnie pociągają, chociaż i tak kijowo idzie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81408
Kurczaczki jedziecie dziewczyny mi po ambicji normalnie Jutro góra, w planach ta nieszczęsna maszyna, ale chyba postaram się przypilnować drążka i może jeszcze pokaże na co stać, nie żebym się odgrażała

Take your dreams seriously.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
noth, a po co Ci complex B?

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 200 Napisanych postów 685 Wiek 5 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 25556
Też się zniechęciłam do drążka. U mnie zatrzymało się na próbach samego wiszenia. Po kilku tygodniach byłam w stanie unieść się dosłownie kilka cm.
Jak wzmocnię jeszcze plecy, ręce i naprawie brzuch to kiedyś powrócę do prób.

North a jakbyś po kilka gram więcej do każdego posiłku tych węgli dokładała to nie łatwiej Ci będzie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81408
Nene87
noth, a po co Ci complex B?

Zaczęłam brać jak po wpisywaniu jedzenia do fitatu zawsze braki się pojawiały. Biorę małą dawkę żeby tylko uzupełnić niedobór. Zbieram się do sprawdzenia tego jeszcze w innym programie, może dziś się uda. Ostatnio też trochę stresów było i albo sobie wmawiam albo i one pomogły zebrać układ nerwowy w całość.

Take your dreams seriously.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81408
Invidia
Też się zniechęciłam do drążka. U mnie zatrzymało się na próbach samego wiszenia. Po kilku tygodniach byłam w stanie unieść się dosłownie kilka cm.
Jak wzmocnię jeszcze plecy, ręce i naprawie brzuch to kiedyś powrócę do prób.

North a jakbyś po kilka gram więcej do każdego posiłku tych węgli dokładała to nie łatwiej Ci będzie?

U mnie to właśnie stare nawyki wszystko. Miałam właśnie dziś pisać o moim węglowym odkryciu z wczoraj ;) makarony makarony będą ratować, tu nawet łatwo przesadzić co wczoraj zrobiłam, ale smacznie było

Take your dreams seriously.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
A która z Was robi inverted row by ten drążek z czasem robić?
ŻADNA!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81408
No właśnie! Antos dobrze radzi. Kiedyś chciałam robić, ale .... wstydziłam się takich wygibasów, szczególnie na początku drogi i na TRX też można co nie? oj to jutro będzie się działo;)


Zmieniony przez - northwestpassage w dniu 2018-09-11 21:38:36

Take your dreams seriously.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81408
Tu tyle wariacji TRX na temat.

class="link" target="_blank">Tu wprowadź tekst linku...

Take your dreams seriously.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
jest to jedne z prostszych ćwiczeń angażujące i wstępnie adaptujące ciało do podciągania
a wariacji tego - słusznie - jest multum !
jest bardzo dobre
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odchudzanie. Jak to poprawnie zrobić?

Następny temat

Jak się pozbyć mięśni ?

WHEY premium