SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT nwpassage

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 154666

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7521 Napisanych postów 49527 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385537
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
North a u Ciebie jest w ogóle co ciąć skoro waga nie drgnęła nawet?

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
To taki mini cut żeby głowa była spokojniejsza przed masą. Ja to tak odbieram.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1984 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 192631
U kobiet zawsze musi być chociaż próba redukcji żeby można było masować ^^ a potem w planach kolejna redukcja.. i tak cały życie :) Zrób jakieś fotki przed masą i będzie fajne porównanie potem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Fotki do porównań to super pomysł.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81408
Będą fotki :) za dwa tygodnie - aj promis :)

Take your dreams seriously.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81408
_______________

27/11/ 2018 wtorek
_______________
TRENING GÓRA I
_______________

Trening skupiony - bynajmniej się starałam - na plecach i wiosłowaniu. Tym razem spróbowałam w oparciu o ławeczkę. Miałam słabszy dzień, ale chyba i tak przy takim ustawieniu więcej niż max 19 kg bym nie wzięła do ręki na dzień dzisiejszy. Ta osiemnastka już była trudna. Widzę, że nogę opartą o ławkę powinnam mieć mniej zgiętą co by tułów był równolegle do podłoża.



15kg

class="link" target="_blank">Tu wprowadź tekst linku...


18kg

class="link" target="_blank">Tu wprowadź tekst linku...


Czwarty raz robiłam też wiosło sztangą. Sama nie wiem czy dobrze wyszło, czy też bardziej pochylić się i pod większym kątem prowadzić tą sztangę do bioder . Po dipach i wiośle hantlami to 25 jeszcze jest ciężkie.


class="link" target="_blank">Tu wprowadź tekst linku...


DIETA
__________

W założonej normie.
Ta moja mikro masa od początku września w końcowej fazie okazała się zerem kalorycznym. Tyle zmiennych po drodze, spowodowanych szczególnie przez pracę i NEAT nie pomagało mi w ustawieniu dobrej kaloryki. Waga na plus nie cały kilogram. Teraz chcę lekko podtopić fat na brzuchu i nogach - zobaczyć co po tych trzech miesiącach się zmieniło.

Potem dalej wejść na masę. Przypuszczam, że już odważniej, z pewnym drobnym doświadczeniem i poznaniem rekacji organizmu na to co było dotychczas. Widzę, że z głową spokojnie mogę dodawać kalorie. Oby te nadprogramowe nie były tylko z daktyli i batoników proteinowych










Zmieniony przez - northwestpassage w dniu 2018-11-28 20:21:21
1

Take your dreams seriously.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie jestem pewna, ale jakby plecy lekko zaokrąglone w odcinku lędźwiowym przy wiośle sztangą? U mnie pozycja do wiosłowania bardzo przypomina tą do MC.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
W wiośle jednorącz można i tak - ale ja bym sugerował żeby przy opuszczaniu sztangielki w dół nie wypuszczać łopatki/barku w przód, a tylko w dół. No i można popracować nad stabilizacją odcinka piersiowego kręgosłupa, żeby wiosło sztangą szło lepiej.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81408
Tsubame33
Nie jestem pewna, ale jakby plecy lekko zaokrąglone w odcinku lędźwiowym przy wiośle sztangą? U mnie pozycja do wiosłowania bardzo przypomina tą do MC.

Chyna nie Tsu. Popatrzę na to dokładniej nast razem. Tak myślałam, że ten pochył mógł by być większy:)

Take your dreams seriously.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odchudzanie. Jak to poprawnie zrobić?

Następny temat

Jak się pozbyć mięśni ?

WHEY premium