SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT nwpassage

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 154304

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81408
maria1209
North ja po cichu tez licze ze dzieki zmianie pracy troche mi neat skoczy- beda spacery na przystanki, mysle ze wiecej ruchu w pracy niz teraz, gdzie jednak wiekszosc dnia stoje.
A co do jedzenia to znowu wroci luksus przerwy lunchowej- pol godziny na spokojne zjedzenie posilku
I przy takiej kalorycznosci to proporcja 90/10 czy 80/20 "czystego" do "przetworzonego" jedzenia daje duzo mozliwosci

Powiem Ci , że nie wiem czy długo wytrzymałabym w całkowicie siedzącej pracy. Bardzo lubię ruch i jak coś się dzieje. Do pracy też zwykle chodzę na nogach 20 minut i często też wracam. Autobusy nagminnie się spóźniają i zanim podjedzie na przystanek to ja już prawie na miejscu jestem. Błogosławieństwo przerwy to plus choć i z tym różnie bywa.
Pewnie trochę zajmie organizmowi przyzwyczajenie się do nowych warunków i trochę po drodze zgubi tu i tam. Ciekawe jak u Ciebie będzie wyglądała kaloryka :) chyba staniemy w konkury ;)
1

Take your dreams seriously.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
northwestpassage

Powiem Ci , że nie wiem czy długo wytrzymałabym w całkowicie siedzącej pracy. Bardzo lubię ruch i jak coś się dzieje. Do pracy też zwykle chodzę na nogach 20 minut i często też wracam. Autobusy nagminnie się spóźniają i zanim podjedzie na przystanek to ja już prawie na miejscu jestem. Błogosławieństwo przerwy to plus choć i z tym różnie bywa.
Pewnie trochę zajmie organizmowi przyzwyczajenie się do nowych warunków i trochę po drodze zgubi tu i tam. Ciekawe jak u Ciebie będzie wyglądała kaloryka :) chyba staniemy w konkury ;)


To piateczka, ja tez odwyklam od dlugiego siedzenia do tego stopnia ze nawet jak ide robic paznokcie, czy do fryzjera, to jest to dla mnie dyskomfort i zle sie czuje i boli mnie potem wszystko od tego siedzenia :P do pracy bede musiala dojezdzac, bo to ponad 15km, wiec jednak troche za duzo. Ale na pewno bede cos kombinowac z rowerem przy dobrych warunkach Z ta przerwa to jest tak ze ona jest nieplatna, wiec w sumie siedzisz pol godziny dluzej w pracy, ale normalnie to jest 7,5h wiec razem z przerwa standardowe 8h.
Haha wydaje mi sie ze niepredko CIe dogonie ale kto wie!
1

Moj pierwszy dziennik
http://www.sfd.pl/DT_redukcja_Maria1209-t1113012.html
Dziennik z wyzwania posladkowego
http://www.sfd.pl/BAD_ASS_SQUAD_maria1209-t1120394.html pods. s. 30

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81408

_____________________
08/11/2018 czwartek



Trening zrobiony szybko i sprawnie. Zadowolona jestem z wiosłowania hantlem - 22kg moje :) Nasapałam się przy ostatniej serii z nimi, radocha za to mega :)


DIETA

W tabelce 2600, wpadło z 200 kcal więcej wieczorem jeszcze z jabłka i żelek (nowe uzależnienie zamiast daktyli )





Zmieniony przez - northwestpassage w dniu 2018-11-10 08:39:18
1

Take your dreams seriously.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Całkiem ładny ciężar w tym wiośle North, masz moc!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81408
Dziękuję Tsu. Choć do Twoich rekordów daleko, daleko w lesie jestem :) Chciałam nagrać jako dowód , ale zapomniałam telefonu :/

Take your dreams seriously.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Akurat w wiośle, jak robiłam hantlami, to najwiecej 20 kg, wiec mnie przebiłaś. Jakoś brakuje mi zapału do unilateralnych ćwiczeń
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1984 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 192631
Ciężar w wiośle dla mnie imponujący, zresztą ja uważaj że wiosłowanie sztangielką to jedną z najtrudniejszych ćwiczeń na plecy, potrafić je robić z takim ciężarem to mega wyczyn, gratuluję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7512 Napisanych postów 49518 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385504
zgadzam sie tez moc jest , 22kg to juz jest co targać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81408
Cieszę się jeszcze bardziej, choć nie czułam tego jako wyczyn. Teraz będzie trudniej skoczyć po więcej, nie jestem pewna czy mamy hantle 23kg.

Take your dreams seriously.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81408
___________________
PIĄTEK 09/11/2018 DÓŁ III
___________________


Pierwszy raz z trzecim treningiem na nogi. Tylko 5 ćwiczeń i monster walk jako aktywacja, a zmęczyły mnie jak niejeden zestaw z ciągami. Nie miałam już ochoty na barki tylko kierunek szatnia.
Martwi mnie tylko to, że wczoraj nic a nic domsów nie miałam



DIETA
Pojadłam. Zastanawiałam się nad kupieniem jakiegoś gainera żeby podbić kcal, ale chyba lepiej i zdrowiej będzie jak zrobię trochę batoników owsiano proteinowych :)












Zmieniony przez - northwestpassage w dniu 2018-11-11 18:12:48

Zmieniony przez - northwestpassage w dniu 2018-11-11 18:13:25

Take your dreams seriously.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odchudzanie. Jak to poprawnie zrobić?

Następny temat

Jak się pozbyć mięśni ?

WHEY premium