SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT nwpassage

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 154657

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12197 Napisanych postów 22045 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627660
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81408
kaka21
śniadanko wygląda bardzo apetycznie, jedzenia siemienia lnianego ma sens gdy jest zmielone


Z tym siemieniem będzie u mnie pewnie tak jak z chia. Wcześniej przygotować to znów zapomnę i rzucę ot tak ;) mając nadzieję, że jednak się przyda ;)
Ostatnio namoczyłam sobie chia na noc, a na drugi dzień stało i stało i wylądowało w zlewie :(
Ale jeszcze pewnie z kilka razy ktoś przypomni mi to będę się pilnować:)

Paatik
Niezmielone też ma sens. Tylko pomaga w innej czynności:)


Hihi no i zawsze się na coś przyda ;)

Take your dreams seriously.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 200 Napisanych postów 685 Wiek 5 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 25556
Kurczę, a wiecie, ze mi się obiło gdzieś o oczy, ze siemienia nie wolno mielić... jak znajdę o co chodziło to napisze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81408
Invidia
Kurczę, a wiecie, ze mi się obiło gdzieś o oczy, ze siemienia nie wolno mielić... jak znajdę o co chodziło to napisze.



Zalałam wodą. Będzie na śniadanie do płatków owsianych :) chyba o nim nie zapomnę


Zmieniony przez - northwestpassage w dniu 2018-06-05 23:46:18

Take your dreams seriously.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81408


Dzień NT

Miało być wolne i prawie tak się stało. Wybraliśmy się dzisiaj do zoo i na spacer po zwiedzaniu, żeby uspać Małą Mi. Nie wiem kiedy zaliczyłam ponad 11 kilometrów, w tym myślę z 3/4 w tempie ok 5-5.7km/h. Pogoda była tak piękna, drzewa i śpiewające ptaki, że nie chciało się absolutnie wracać. Pierwszy raz na żywo zobaczyłam rudzika i kowaliki. Żałuję, że nie wzięłam normalnego aparatu i nie udało się ich sfotografować :(

DIETA
Trochę celowo dzisiaj nie dojadłam, żeby zobaczyć jak się będę czuła po małym obcięciu. Jest w miarę ok, choć ja mam skłonności do większego apetytu w DN i lubię podjeść ;) Wpadły lody, zjadłam po małej żeby się nie zmarnowały. Posmakowały mi ostatnio płatki owsiane, jutro na śniadanie też będą :) z namoczonym siemieniem lnianym. I coś mało jak na mnie tłuszczu za to węgle dziś górą.

Jutro martwy, zawsze cieszę się na to ćwiczenie. Duży wysiłek, ale sprawia mi wiele satysfakcji - ciekawa jestem jak będzie z chwytem, czy coś się poprawiło. I technika, spięcie pleców!









Zmieniony przez - northwestpassage w dniu 2018-06-06 00:07:42

Zmieniony przez - northwestpassage w dniu 2018-06-06 00:08:45

Take your dreams seriously.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
northwestpassage
Pierwszy raz na żywo zobaczyłam rudzika i kowaliki. Żałuję, że nie wzięłam normalnego aparatu i nie udało się ich sfotografować :(




Ja mam okna na las - jest od nich jakieś 10-20 metrów. Codziennie widzę słowiki, kosy, zimą gile, rudziki. Sójki często przylatują. Nie mówiąc o wiewiórkach które często sobie spacerują. Fajna sprawa.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
nightingal


Ja mam okna na las - jest od nich jakieś 10-20 metrów. Codziennie widzę słowiki, kosy, zimą gile, rudziki. Sójki często przylatują. Nie mówiąc o wiewiórkach które często sobie spacerują. Fajna sprawa.


mam podobnie fajna sprawa pod warunkiem, że nie budzą mnie o 3.30, gdy zaczynają świergolić ile wlezie, bo poranek się zbliża

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
To fakt - koncerty się zdarzają.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 200 Napisanych postów 685 Wiek 5 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 25556
Nawet nie miałam pojęcia,że są takie gatunki ptaków :D
Już wiem o comchodzilo z mieleniem siemienia, żeby nie kupować mielonego :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81408
Nene87
nightingal


Ja mam okna na las - jest od nich jakieś 10-20 metrów. Codziennie widzę słowiki, kosy, zimą gile, rudziki. Sójki często przylatują. Nie mówiąc o wiewiórkach które często sobie spacerują. Fajna sprawa.


mam podobnie fajna sprawa pod warunkiem, że nie budzą mnie o 3.30, gdy zaczynają świergolić ile wlezie, bo poranek się zbliża


Zazdraszczam widoków :) Takie telewizory to jest coś sójkę też tylko na zdjęciach widziałam. Dzięcioła udało się sfotografować swego czasu. Dzisiaj miałyśmy szczęście i spotkałyśmy wiewiórkę. W zimie udało się nam w zaprosić na okno na małe co nieco sikorki modraszkę i bogatkę. Przylatywały o określonych porach, rano i późnym popołudniem, jak był duży mróz to częściej. Zrobiłam im z córką wianki z ziarnem i kule ze smalcu i ziaren.

Invidia - nie zapomniałam dzisiaj o siemieniu dumna z siebie jestem ;) wpadło na kolację :)












Zmieniony przez - northwestpassage w dniu 2018-06-06 23:12:59

Zmieniony przez - northwestpassage w dniu 2018-06-06 23:13:36

Take your dreams seriously.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odchudzanie. Jak to poprawnie zrobić?

Następny temat

Jak się pozbyć mięśni ?

WHEY premium