SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT nwpassage

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 154668

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81408
Paatik
Limit dzienny chia jest ze względu na błonnik. U mnie takich efektów expresowo toaletowych nie powoduje.....


Zjadłam na kolację 5gram, jakby co to skargi i wnioski wiesz do kogo złożę

Take your dreams seriously.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12196 Napisanych postów 22045 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627665
Fajnie że zjadłaś:) Ale to trza namoczyć wcześniej... Inaczej będzie namokało w przewodzie pokarmowym, zabierając wodę i dłużej będzie trwało nim wyjdzie. Po 5g nic się expresowego nie stanie:)

Wskakuj w te kiecki i wrzucaj foto do działu stylizacje. Popatrzymy sobie :)


Zmieniony przez - Paatik w dniu 2018-05-25 08:37:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81408


Trening A


martwy ciąg 4x12
Rozgrzewka: 25/30/35
40x12/40x12/40x8/40x8
37.5/37.5/37.5/37.5


Dodałam dzisiaj 2.5 kg ( jest 40kg) dwie serie zrobiłam pełne, jednak potem chwyt uniemożliwił dokończenie.
Skupiałam się bardziej na technice zgodnie z waszymi radami i dzisiaj już tak lędźwi nie czułam jak ostatnio. Jeszcze czegoś mi brakuje...ale to jutro nagram i wrzucę tutaj.
Biorę się porządnie za wzmocnienie chwytu czyli zwisy zwisy i jeszcze raz zwisy. Kolejny powód żeby się do nich przyłożyć:) Jutro jeszcze ręcznik jakiś poświęcę, żeby też z nim ćwiczyć.
Najlepsza moja Mała kiedy zobaczyła, że wiszę na drążku podeszła i mówi mama buju, za nogi mnie złapała i hustawke zrobiła


Hip trust 4x12
rozgrzewka: 30/30
40/40/40/40
37.5/37.5/40/40
35/35/35/35


Zakręcona ja pomyliłam treningi i zamiast zakroków zrobiłam HT zorientowałam się na przedostatniej serii. Już pełne 40 kg na całości:)


zakroki skośne 4x12
Brak


odwodzenie nogi na dolnym wyciągu 3x12
20/20/20/
15/15/15


wiosłowanie hantlami w oparciu o ławkę 3x12
9/9/9
8/8/8


podciąganie na maszynie neutralnie 3x10
50x12/50x12/50x10
50/50/50

Próbowałam zmniejszyć obciążenie, niestety musi poczekać.

wyciskanie hantli na skosie 3x12 
9/9/9
8/8/8
Cieszę się, bo 9kg moje. A z dwa treningi temu ledwo 8 szła :)

triceps- ściąganie górnego wyciągu w dół 3x8
30/30/30
30/30/30

Bez zmian

plank 2x max (1.5min) plus skosy 2x max (35s)

Cardio
Bieżnia 30min, pochył 7, 6.0 km/h

W domu:
* Rozciąganie wieczorem
* Zwisy aktywne na drążku 7 razy po 20-30s
* Spacer 4km




Miska nic ciekawego, obiad ze wczoraj, za to banan wpadł:) Kolacja bardzo późno, usypianie nie poszło zgodnie z planem:( i zeszła godzina ...
Ugotowałam soczewicę, jutro zrobię pastę z niej i fasola się moczy - strączki wkroczą jutro do akcji :)






Zmieniony przez - northwestpassage w dniu 2018-05-25 23:43:02

Zmieniony przez - northwestpassage w dniu 2018-05-25 23:43:54

Take your dreams seriously.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81408
Paatik
Fajnie że zjadłaś:) Ale to trza namoczyć wcześniej... Inaczej będzie namokało w przewodzie pokarmowym, zabierając wodę i dłużej będzie trwało nim wyjdzie. Po 5g nic się expresowego nie stanie:)

Wskakuj w te kiecki i wrzucaj foto do działu stylizacje. Popatrzymy sobie :)



Zmieniony przez - Paatik w dniu 2018-05-25 08:37:25


Moczy się na jutro:) założę założę:) jeszcze jedna pasuje, tyle szczęścia na raz :D a martwiłam się, że nie będzie co włożyć na zbliżające się chrzciny :)

Take your dreams seriously.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 200 Napisanych postów 685 Wiek 5 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 25556
northwestpassage
Paatik
Fajnie że zjadłaś:) Ale to trza namoczyć wcześniej... Inaczej będzie namokało w przewodzie pokarmowym, zabierając wodę i dłużej będzie trwało nim wyjdzie. Po 5g nic się expresowego nie stanie:)

Wskakuj w te kiecki i wrzucaj foto do działu stylizacje. Popatrzymy sobie :)




Zmieniony przez - Paatik w dniu 2018-05-25 08:37:25


Moczy się na jutro:) założę założę:) jeszcze jedna pasuje, tyle szczęścia na raz :D a martwiłam się, że nie będzie co włożyć na zbliżające się chrzciny :)


miałam ostatnio w druga stronę. Przymierzyłam stare spodnie, które okazały się duuuuuzo za duże :) I sobie uświadomiłam, ze zgubiłam ogrom balastu
Widzę, że zwis już włączony do treningu:) U mnie tez, tylko w innym celu
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
northwestpassage

Najlepsza moja Mała kiedy zobaczyła, że wiszę na drążku podeszła i mówi mama buju, za nogi mnie złapała i hustawke zrobiła
[…]
Zakręcona ja pomyliłam treningi i zamiast zakroków zrobiłam HT zorientowałam się na przedostatniej serii. Już pełne 40 kg na całości:)


Mój syn, jak widzi, że się podciągam, to mnie ciągnie za nogi albo się na mnie wiesza... takie utrudnienie mi robi
HT nigdy za wiele
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81408


Dzisiaj dzień prawie NT. Prawie, bo nagrałam pare filmów z ćwiczeniami. Wyszedł z tego mini trening. Wrzucę w następnych postach.

Cardio
Bieżnia 40min, pochylenie 7, 6 km/h

Zwiasanie na drążku parę razy po 20-30s
Miał być jeszcze basen, jednak plac zabaw wygryzł konkurencję

Dzisiaj truskawkowa uczta u nas. Dostałam pełną kobiałkęprosto z działki od Dziadzia. Przekroczyłam trochę węgle, ale że mikro trening był to chyba mam usprawiedliwienie;)
Na obiad ryba, co prawda w paluszkach - ale to celowo żeby się przetestować ;) i zdałam :) jednak w puszce na pewno szybko się nie pojawi.









Zmieniony przez - northwestpassage w dniu 2018-05-27 01:10:32

Take your dreams seriously.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81408
Przysiad

Sztangę położyłam niżej, starałam się bardziej naciskać na tył i czwórek już tak nie czułam, jednak chwieje mną - spróbuje bardziej się spinać oddechem może wtedy sztywniej się utrzymam, poza tym zdaje się że jest buttwink??


class="link" target="_blank">Przysiad


RDL

Jeszcze chyba za nisko schodzę za kolana, jednak już lędźwi nie czułam. Za mało chyba też spinam plecy...


class="link" target="_blank">RDL 30KG




class="link" target="_blank">RDL 30KG II


OHP


class="link" target="_blank">OHP 12KG



class="link" target="_blank">OHP 12KG PRZODEM

Take your dreams seriously.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81408
HT

Na mojej siłowni korzystam z ławeczki, tu tylko krzesło - było trochę za wysokie i niewygodne...


class="link" target="_blank">HT 35 KG


Przysiad z kettlem

U siebie mam 12kg i robię na stepach. Tu 10kg , nie było co położyć jako podwyższenie.


class="link" target="_blank">przysiad



class="link" target="_blank">przysiad 2


Swing z kettlem


Za wysoko lecę z rękami do góry?


class="link" target="_blank">swing
1

Take your dreams seriously.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Spróbuj RDL robić na prostych nogach ( tylko lekko ugiętych) i pupą wysięgać do tylu, jakbyś chciała dotknąć nią ściany, Powinnas lepiej poczuć tyły.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odchudzanie. Jak to poprawnie zrobić?

Następny temat

Jak się pozbyć mięśni ?

WHEY premium