SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT nadine , pół roku str.26

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 160877

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1803 Napisanych postów 2913 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 73510
Ja myślę, że szybciej niż za rok zobaczysz. A te 40 tez mnie zaskoczyła, nawet nie planowałam próbować ale , że już mnie wołali i wiedziałam , że nic więcej już nie pocwiczeto stwierdziłam, że na koniectrzeba coś cięższego . I pyklo :)

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1803 Napisanych postów 2913 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 73510
Nie ma mnie bo nie ma treningów. Pokój malowałam, teraz jeszcze tylko ogarnąć. I pierniki upiec, okna pomyc itd itp
trochę się martwię bo boli/piecze mnie szyja/kark od jakiegoś czasu. Się naczytalam o dyskopati i nie ukrywam , że trochę się boje. Weekend w szkole wiec mam nadzieje, że trochę odpoczne.

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
dyskopatia to jedno, ale powodem moga byc tez spiete kaptury
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1803 Napisanych postów 2913 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 73510
To tez ... tak naprawdę to ja już sama nie wiem
Tak w ogóle cześć strumyk :)

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12194 Napisanych postów 22036 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627614
Nadine - a nie znajdziesz chwili żeby się trochę porozciągać? Delikatnie pokręcić głową, zbliżyć do jednego barku, drugiego etc.? Ja byłam 2 dni temu u fizjoterapeuty - mnie górna część pleców bolała. Znalazł jakieś miejsca, które "nie powinny być tkliwe" - a jak masował to myślałam, ze dusza ze mnie ujdzie. I po masażu na drugi dzień bolało jeszcze bardziej. Wczoraj wieczorem przez godzinę - dosłownie - siedziała na dywanie zamknięta u siebie w pokoju i rozciągałam plecy i kręciłam głową i znowu to samo - i dzisiaj już nie czuję się tak poobijana.... Samopomoc jest najlepsza i najtańsza...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
no hej
w sumie rozciaganie karku, a przez to kapturow jest dosc proste i szybkie - to standardowe wychylanie glowy tp jedno, inne to w lezeniu (np przed spaniem) na palcech opierach dol czaszki/takie 2 wybrzuszenia (od kostek az w bok po uszy przesuwasz) i rozmasowujesz uciskajac na miesnie, a ciezar glowy pomaga w wiekszym nacisku
bo zobacz jak wysoko koncza sie kaptury i tu lezy czesto problem - nie w samym karku czy przy ramionach, ale wlasnie u nasady





Zmieniony przez - strumyk w dniu 2017-12-08 09:35:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12974 Napisanych postów 20733 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607825
Oprócz samego rozciągania polecam również rolowanie i masowanie, przy użyciu wałka lub piłeczki. Jak męczę spięte plecy piłeczka to często czuje promieniowanie aż do szyi i to naprawdę pomaga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1803 Napisanych postów 2913 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 73510
No cześć

Viki no niby się roluje , u fizjo byłam, jeden dzień nic nie robiłam to spoko, ale jak coś więcej to się odzywa.
A tak poza tym treningów zero ,obora nie skończona, dzieciaki przyniosły najpierw jakaś jelitowkę, później jakieś kaszle, sama kończę antybiotyk, a teraz przygotowania do świąt. Po świętach powrót na moja silke i niestety redukcję. To tak w skrócie
pozdrawiam

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12194 Napisanych postów 22036 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627614
Nadinka - taki dziadowski sezon nastał na wszystkie paskudztwa i osłabienia. Za chwilę przerwa świąteczna - dzieciaki w domu, to trochę szkolnego stresu odejdzie... Trzymaj się.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12974 Napisanych postów 20733 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607825
Nadine zawsze możesz zapytać fizjo a jakieś konkrentne ćwiczenia, które pomogą w Twoim przypadku. U mnie jest tak, że tylko regularny trening pomaga na ból i pozwala wszystko trzymać "w kupie". Jak tylko wypada jakaś dłuższa przerwa w ćwiczeniach to zaraz wszystko boli i ciągnie i coraz trudniej to rozmasować. Jak ciało jest w treningu to codzienne czynności nie powodują takich dolegliwości jak w trakcie dłuższej przerwy.
Zdrowia życzę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Maj-Konkurs sportowa Sylwetka - Jacek_12

Następny temat

DT Shadow aka Family Man - Tri, Ultra Running i Peskatarianizm

WHEY premium