SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT nadine , pół roku str.26

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 160861

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
super, gratulacje za bieg
masz talent do biegania, ale z tego co pamiętam to to dźwigania także
na siłowni walczysz coś jeszcze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1803 Napisanych postów 2913 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 73509
Jawor Kabo dzięki

Kabo odkąd zaczęły się porządne trenini biegowe to siłowni nie było. Ale jednak stwierdzam , że 5 dt biegowych nie dla mnie. Chciałbym 4 plus jeden na siłowni. Ale nie wiem czy wyjdzie. W każdym bądź razie sprzęt przyniosłam już do domu..... jakiś miesiąc temu.

Ale i tak największym problemem jest dieta a raczej jej brak. Na liczniku 62kg , to jest za dużo. I wstyd przyznać, nie mogę się kompletnie zabrać za to.

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
najtrudniej się zebrać, ale później to już idzie
także dajesz i czekamy na relacje


Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2019-09-18 18:41:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5939 Napisanych postów 9100 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345989
kabo9
najtrudniej się zebrać, ale później to już idzie
także dajesz i czekamy na relacje


Tak Kabo ,bo Nadinka ma czas poleżeć tak jak my ,
przy jej kieracie aż dziw że znajduje czas i satysfakcję z treningów i startów
bo dla innych po jej pracy to pozostaje tylko poleżeć
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
co prawda pracę mam siedzącą, ale poleżeć to i ja nie mam kiedy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5939 Napisanych postów 9100 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345989
kabo9
co prawda pracę mam siedzącą, ale poleżeć to i ja nie mam kiedy



zorganizuj się to będzie czas na leżenie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Raz jeszcze gratulacje
Mocno pobiegłaś, a jak widać masz jeszcze spory zapas
1

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12974 Napisanych postów 20733 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607825
Paatik
Ładny dystans.... Nadinka - graty. Podziwiam to bieganie przez ponad godzinę w 5 strefie.
A jak budowa?


Dla mnie to kosmos taki dystans z takim tętnem, ja ledwo 5km robię jeszcze raz gratulacje.
A wagą się nie przejmuj, patrząc na wyniki biegowe to wcale nie jest źle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1803 Napisanych postów 2913 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 73509
Szajba Viki dzięki
Szajba zapasu to tam nie widzę

Jawor jak się chcę to się człowiek zorganizuje. Ale trzeba naprawdę bardzo chcieć a mi jakiś brakuje i czasu i chęci :(

Wczoraj był bieg, ważny dla mnie. U nas w mieście. I poszło mi tak słabo. 7open. Choć miejsce nieważne tylko czas. 44:51 minimalnie szybciej niż pierwsza dycha na półmaratonie. Szczerze liczyłam , że choć trochę do życiówki się zbliżę. Fakt , że ciepło jak cholera i już przed startem wiedziałam, że szału nie będzie ale jednak nie myslalam, że aż tak źle. Jestem strasznie rozczarowana . I zła i wszystko naraz. Póki co jeszcze nie zapisalam się na żaden bieg. I tak rozmyślam.
1

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12194 Napisanych postów 22036 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627611
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Maj-Konkurs sportowa Sylwetka - Jacek_12

Następny temat

DT Shadow aka Family Man - Tri, Ultra Running i Peskatarianizm

WHEY premium