SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT nadine , pół roku str.26

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 161396

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 178038
Królik, fajnie, że wpadłaś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 642 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5809
Kokosik
Królik, fajnie, że wpadłaś


też się cieszę :) szczególnie jak mogę pomóc ;)
a jeszcze bardziej jak moja obecność sprawia innym przyjemność
wiem, że bywam rzadko ale zawsze można mnie wezwać jak jestem potrzebna ;)
1

Zdrowe odżywianie nie polega na zakazach a na połączeniu instynktu ze zdrowym rozsądkiem!

nic na siłę wszystko młotkiem! Pełen chill out :D

http://www.sfd.pl/przeróbka_termiczna_pączka_w_maśle_na_wersję_fit-t1086128.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1815 Napisanych postów 2921 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 73570
A jak ja się cieszę :)

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 232 Napisanych postów 1035 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 28202
Kokosik
Królik, fajnie, że wpadłaś


Została przywleczona za uszy jak sytuacja z papu się wymyka spod kontroli to marchewko - żerca , chrupiąc warzywo zawsze coś wymyśli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
blue_hope
Nie mniej jednak jest to aktywność...ciężka. I nie byle jaka...znów jakiś dziwny pocisk na niższe węglowodany. Jest ich tam tylko 170g...




nie siedze w temacie i nei sledziłam tego dziennika na bieżaco po zakonczeniu konkursu
ale jesli wegli bylo 170g .....to gdzi etu sa wysokie weglowodany? bo 170g do takich się nie zaliczają

dziewczyny świetnie że wpadacie z życzliwymi radami, ale nie istaniejecie w tym dziale realnie od dawna, a rady od osób widmo nie są niczym wartosciowym.
To tak jakbym weszła do siłowni, w której nigdy nie byłam i wszytskim do okoła mówiła co robią źle...
ciekawe czy odebraliby mnie za życzliwą osobę>??
Zachęcam więc do założenia dzienników w dziale i aktywnego udzielania się, jesli macie zamiar dalej życilwie doradzać
w przeciwnym razie wiecie do robić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 178038
Bziu, duchem i zjawą nie jestem... I daruj sobie ocenianie moich wypowiedzi jako bezwartościowe ot tak bez argumentacji.
Może bardziej merytorycznie - ja chętnie podejmę dyskusję. Także w szerszym gronie. Merytoryczna dyskusja jest cenna... zawsze...
A, że nie wpisuję się w dzienniki regularnie nie znaczy, że nie czytam kilku (bo nie wszystkie).


Zmieniony przez - Kokosik w dniu 2016-09-16 22:42:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679863
Kokosik
Bziu, duchem i zjawą nie jestem... I daruj sobie ocenianie moich wypowiedzi jako bezwartościowe ot tak bez argumentacji.
Może bardziej merytorycznie - ja chętnie podejmę dyskusję. Także w szerszym gronie. Merytoryczna dyskusja jest cenna... zawsze...
A, że nie wpisuję się w dzienniki regularnie nie znaczy, że nie czytam kilku (bo nie wszystkie).



Zmieniony przez - Kokosik w dniu 2016-09-16 22:42:36


Nie chce mi się szukać Twoich postów napisanych w którymś temacie z 35+ - tuż po tych wpisach przeniosłaś tam dziennik. Nie lubię sztuczności, więc daruj sobie pseudo grzeczność. Pseudo życzliwość też możesz sobie darować w jednym pakiecie.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 178038
Miłej nocy życzę
ps. szczerze i życzliwie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679863
Kokosik
Miłej nocy życzę
ps. szczerze i życzliwie


Tobie również - też szczerze i życzliwie. Zasypiać się powinno ze spokojem.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Usunięty przez nightingal za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Maj-Konkurs sportowa Sylwetka - Jacek_12

Następny temat

DT Shadow aka Family Man - Tri, Ultra Running i Peskatarianizm

WHEY premium