SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Julietta

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 45193

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
PODSUMOWANIE TYGODNIA PIERWSZEGO

Powoli do przodu
Wszystko zgodnie z planem, odżywianie czyste jak łza, gęste odżywczo, urozmaicone, woda na solidnym poziomie, makro trzymane, nic nie podjedzone, ani nie zaczitowane
No i w końcu doczekałam się swojej paczki z sfd, także się ucieszyłam

Spanie też jakoś wmiarę wychodzi, najpóźniej zasypiam o 00:15, co jest nieźle bo teoretycznie mieści się jeszcze w założonych widełkach.
Nadal potrzebuję muzyki relaksacyjnej i medytacji na dobry sen.
Z racji tego, że całe dnie spędzamy na plaży, w lesie albo w górach jestem bardziej zmęczona dlatego pozwalam sobie na wstawanie jak się obudzę, póki co jest ok, ale jak tylko zauważę, że nie zasypiam do północy to znów zacznę wstawać 7:15


Reszta w tabelce
Za parę dni stanę wreszcie na wagę, wymiary na koniec tygodnia 4



Niestety te pyszne masełka to nie dla mnie
Przyszły jeszcze owoce, ale Małż porwał do natychmiastowej degustacji





Zmieniony przez - Julietta w dniu 6/3/2020 12:42:26 PM
2

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12195 Napisanych postów 22041 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627637
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Mam jedno opakowanie lactose free i jakoś właśnie się bałem otworzyć. I chyba dobrze że tego nie zrobiłem na razie. Skoro takie słodkie to trzeba mieszać pół na pół z naturalnym i będzie ok. Tak robię z wieloma odżywkami białkowymi które są za słodkie.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
nightingal
Mam jedno opakowanie lactose free i jakoś właśnie się bałem otworzyć. I chyba dobrze że tego nie zrobiłem na razie. Skoro takie słodkie to trzeba mieszać pół na pół z naturalnym i będzie ok. Tak robię z wieloma odżywkami białkowymi które są za słodkie.

U mnie te za słodkie lądują w wypiekach, zamiast słodzika - kiedyś się już zgadzaliśmy, że odnośnie awersu i nie lubienia słodzików


Paatik
U mnie to lactose free nie przeszło - słodkie jak diabli...


Pierwszy raz kupiłam lactose free z sfd i jeszcze nie otworzyłam... Po cichu liczę że będą słodkie, bo mi są potrzebne, żeby dodawać do owsianki, płatków ryżowych i jaglanych
A porcja mojego ulubionego waniliowego ISO WHEY ZERO z BioTecha po dodaniu do ok 70g płatków owsianych to nawet nie ma posmaku słodkiego, nie mówiąc o słodkim smaku, a muszę mieć się czym ratować w tygodniu przed @
Ogólnie nie piję białka samotnie bo nie lubię... Samotnie wolę zjeść polędwiczkę z kurczaka
1

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Ja to używam sporo białka w prochu - takie jest codziennie poje śniadanie między innymi. Rano ciężko mi w siebie wcisnąć duży posiłek i zaczynam od takiego posiłku w płynie i ewentualnie małej kanapeczki (ale ostatnio bardzo rzadko jest coś więcej niż białko). W sumie też wolę zjeść normalny posiłek ale jak się spieszę to proch ratuje trochę sprawę.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12195 Napisanych postów 22041 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627637
Julietta - to trzeba było się spytać przed zamawianiem - wszystkie whey z iron house są bardzo słodkie i bardzo "smakowe", ale bez sztuczności. Kokos i wanilia są świetne do dosładzania wszystkiego:)
Nie umiem tego wytłumaczyć - ale są "lepiej" słodkie od tego lactose free...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
krem kokosowy jest pychotkowy, zwłaszcza jak ktoś jets fanem raffaelo
chociaz ja to jestem bardziej team masło orzechowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1984 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 192631
2 lata nie piłam już białka... a kiedyś było codziennie, oh jak to ułatwia wiele w odżywaniu. Nie mogę się doczekać komponowania posiłków z takimi ułatwiaczami :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Widzę wywiązała się mała dyskusja na temat bialek, dobrze zrozumiałam, że najmniej słodkie jest ISO WHEY ZERO z BioTecha? Ja glownie sam proch pije i dla mnie sam czysty koncentrat od SFD jest strasznie słodki W ładny zestaw się zakupiłas Julietta :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
ohmyday zawsze mozesz kupić 2 opakowania jedno smakowe a drugie naturalne i mieszać pół na pół, wtedy smak bedzie mniej intensywny

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zawody - ich rodzaje

Następny temat

Proszę o pomoc - Dieta 1600kcal plus ćwiczenia bez efektów

WHEY premium