SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Julietta

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 44935

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6507 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
Myślałem, że napiszesz, że zareagowałaś najgorzej, że się mężowi dostało po głowie

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 54987
Nie lubię takich uwag strasznie mnie irytuje . A ja jestem na tyle przewrażliwiona na punkcie swojej sylwetki że zaraz mnie trafia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6507 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
Takie wiadomości muszą być odpowiednio przekazywane
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
rion10
Myślałem, że napiszesz, że zareagowałaś najgorzej, że się mężowi dostało po głowie


Maz na tyle Kochany, ze udaje, ze nie widzi
1

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Kolezanka kiedysdo mnie żebym powiedział jej prawde na temat jej sylwetki.

Skwitowała to słowami ale jesteś miły.

Jak chciałą prawdę to jej powiedziałem, a potem ma pretencje
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6507 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
Anubis ja bym się nie ośmielił komentować na głos czyjejś sylwetki z czystego szacunku do innych,choć Ciebie koleżanka prosiła, ale żonie mojej mogę powiedzieć, bo wie, że nie powiem jej tego żeby sprawić przykrość tylko konstruktywnie ocenić sylwetkę i zawsze robię to z wyczuciem
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Ja bym kobiety nie okłamał

Co ja zrobie że masy nabrała.
2

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
Mężczyźni są prostolinijni i szorstcy- taka ich natura ja już się przyzwyczaiłam, choć kiedyś nie mogłam zrozumieć jak można tak walić prosto z mostu

Mnie mąż też nie okłamuje pod względem wyglądu/ubrania/włosów i w sumie cieszy mnie to. Gorzej by było jak by kłamał, by poprawić mi humor.

Taka konstruktywna krytyka jest ok, choć czasami chciałabym usłyszeć coś innego ale to faceci i rzadko mają wyczucie co kobieta ma na myśli- zresztą my też same często i gęsto nie wiemy czego chcemy
1

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 54987
Mój stary często mi mówi że dobrze wyglądam ale ja mu nie wierze za to jak marudzę że kiepsko mi redukcja idzie że to i tamto mi nie pasuje to mi wypomnii wszystkie moje "małe grzeszki" dlaczego tak jest i wtedy jestem na niego obrazona ostatnio jak mówiłam że wychodzę na spontaniczny babski wieczór i wpadnie dużo nadprogramowego jedzenia to powiedział że jak chce to mam iść ale mam później nie marudzić że forma mi się nie zgadza . Więc teraz bym sobie po narzekała na ten stan no ale nie mogę i tak źle i tak nie dobrze :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
No, ale to zwykle kobieta kobiecie takie komplementy serwuje, czasem półsłówkami wbija szpile
Mężczyźni mówią to co myślą, jedni mniej drudzy bardziej delikatnie Ale i tak uważam, że są w tym przynajmniej szczerzy, bo kobiety z natury są złośliwe
Mój mąż nie musi nic mówić, widzę po jego minie

xxx

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zawody - ich rodzaje

Następny temat

Proszę o pomoc - Dieta 1600kcal plus ćwiczenia bez efektów

WHEY premium