SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Julietta

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 44905

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
bziubzius
ja bym powiedziała, że tu raczej problemem nie jest nadmierna waga, a sporo stresu,jaki miałaś
możliwe też że za dużo naraz, ciećie kalorii, trening, cardio to kolejne stresory
ścinka kalorii, podkrcenie neat i treningi regularne wystraczyć powinny

Twój brzuch nie jest gruby,a raczej wypchnięty, poszukała bym przyczyn w sresie, hormonach, ukłądiepokarmowym, gospodrce węglowodanowej


A no właśnie jakoś nie pomyślałam, że to może za dużo bodźców na raz i waga po ich wpływem lekko na plus pod ich wpływm wskoczyła Tak czy inaczej będę się martwiła za 4tygodnie, bo u mnie to taki optymalny okres adaptacyjny

Myślę, że do wyglądu brzucha w dużej mierze przyczynił się powrót do mleka i ogólnie nabiału plus kupiłam 6 białek z SFD z laktozą (nawiasem mówiąc pyszne smaki!), co dodatkowo mnie dobija Dobrze, że już się kończą


bziubzius
zaczniesz regularnie chodzić to będa coraz mniej męczyć te spacerki, szybko zobaczysz nzaczną poprawe

bziubzius
co te emoty szaleją, uśmiech dałam a nie


W moim przypadku emotka trafiona na 100%
''Ja'' i ''regularnie chodzić na spacerki'' to zdecydownie

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
Paatik
Z ponczochą sexi foto, a tu ześ wypchnęła tego brzucha albo fasolką sie objadłaś:) Tak jak Bziu - to nie tyle tłuszczyk co wzdęcie/wydęcie etc. A może to tydzień przed @?


Wtedy bynajmniej nic mi się nie wylewało i spokojnie w bikini mogłam wskoczyć

Nie, do @ prawie 3tygodnie.

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
kebula
Jezu dziewczyny, chyba nie chcecie wiedziec ile teraz mam na blacie, dzis rano ukazala sie naprawde szatanska liczba.
No ale do rzeczy. Trening z gumami i hantelkami moze byc rownie efektywny jak zasuwanie na silce. Kwestia doboru cwiczen i powtorzen. Tylko tu musze przyznac, ze nie sa to zbyt atrakcyjne cwiczenia i czesto dosc klopotliwe. Najlepiej ukladac cwiczenia tak, zeby nie musiec zmieniac ciezaru .
A co do kroczkow...to zaczelam nosic opaske na kostce. Czesto "gubilam" calkiem kroczkow dziennie, bo np. idac uzywalam telefonu albo pchalam wozek...albo trzymalam lapy w kieszeni. Duzo pomaga dodawanie "po trochu" niz wybierania sie na dlugi spacer. Np. zakupy w dalszym sklepie.


Keb, a które to ćwiczenia ''niezbyt atrakcyjne'' i ''dość kłopotliwe" ??

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
missInvincible
Julietta
missInvincible
Brawo! Pierwszy tydzień ładnie poszedł i liczba kroków znacznie podskoczyła tak trzymać. A co do pomiarów to tak jak napisałaś, najlepiej poczekać i zobaczyć jak się zmienią za tydzień

Plany ambitne także będę trzymać kciuki za realizację


Dzięki Miss!
Mnie te kroki dobijają Po spacerze na ok 7tyś kroków jestem wykończona
Nie wiem jak poprawić kondycję, choć prawda jest taka, że ja się całe życie za mało ruszam


Powoli i stopniowo zwiększać aktywność i po prostu ''zmuszać się'' do spacerów dopóki to nie wejdzie w krew


Póki jestem w domu to ok, ale problem się zacznie jak wrócę do pracy i normalnego życia

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
Avatar Ci do tych fotek nie pasuje.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
nightingal
Avatar Ci do tych fotek nie pasuje.


Do obecnej formy jak najbardziej xxx

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
Oj przesadzasz, przesadzasz


Zmieniony przez - nightingal w dniu 2020-04-30 13:25:18

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
oczywiście, że przesadza - jak każda kobieta
1

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
No fakt - trzeba przywyknąć

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
kto jak kto, ale Ty Night już powinieneś się przyzwyczaić
1

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zawody - ich rodzaje

Następny temat

Proszę o pomoc - Dieta 1600kcal plus ćwiczenia bez efektów

WHEY premium