SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Julietta

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 44911

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
Pompa parę minut. Ale te 5 potrzymała i jak wchodzili na teren basenu to była pełna pompa jeszcze. Wejście smoka robili.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12166 Napisanych postów 22007 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627423
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
Mnie to też śmieszyło - ale to były chłopaki w okresie godowym, to wiele tłumaczy .
3

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
O ludzieee Aleee sie naśmiałam Młodziaki i ich pokłady testosteronu

W świetle tego, co piszecie to ja mam pewnie kryzys wieku średniego
Robię sobie TAKIE fotki aleee wysyłam tylko do mojego Małża
2

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
PYTANIE
Myślę nad wprowadzeniem suplementacji biotyną z uwagi na lecące włosy ( stress - zastanawiam się, czy może któraś lejdis próbowała i może miałaby ochotę podzielić się wrażeniami? A może polecacie coś innego?

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Ja mam bardzo dobre doświadczenia z wcierka z Biokap. Dokładnie lotion do włosów. Miała w składzie m.in. Papryczki więc trzeba uważać bo jak mi sciekla po twarzy to miałam czerwony ślad :p i jeszcze kozieradka. Też jako wcierka. Tylko pachnie rosolem to jej minus. Za to kosztuje kilka zł. :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
Mojej żonie swego czasu mocno pomogła placenta czy jak to tam się zwie.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Ja polecam tabsy Solgar, trycho polecała. Łykałam i włosy przestały zostawać między palcami. Z wcierek to Seboradin.
1

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
ja nie lyklałam zle ale suple to Solagar (jak wyżej), Swanson, Now
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
No i może śmiesznie to zabrzmi ale dużo całych jajek warto jeść.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zawody - ich rodzaje

Następny temat

Proszę o pomoc - Dieta 1600kcal plus ćwiczenia bez efektów

WHEY premium