SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Julietta

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 45397

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
joanna83d
dla mnie niezrozumiałe jest liczenie dopiero od ślubu, to ten okres przed decyzja był kluczowy ;)


Dokladnie

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
Julietta
nightingal
Gratulacje. Nam w kwietniu potknęła 16 rocznica i też mam żonę z piorunami w oczach. Też bym nie zamienił na inną.


Czyli już wiadomo, że Ty musisz być zayebistym, pełnym ciepła facetem, w końcu poskromić Złośnicę to nie lada wyzwanie
No i nie ma nudy w związku

My oboje jesteśmy wybuchowi. Trochę sobie pokrzyczymy i zaraz jest dobrze.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
a to chyba koniec końców lepiej, bo się nie dusi w sobie, od razu czysta spraw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
nightingal
Julietta
nightingal
Gratulacje. Nam w kwietniu potknęła 16 rocznica i też mam żonę z piorunami w oczach. Też bym nie zamienił na inną.


Czyli już wiadomo, że Ty musisz być zayebistym, pełnym ciepła facetem, w końcu poskromić Złośnicę to nie lada wyzwanie
No i nie ma nudy w związku

My oboje jesteśmy wybuchowi. Trochę sobie pokrzyczymy i zaraz jest dobrze.



Zazdroszcze Twojej Zonie, Mój Malzon zabija mnie spokojem
1

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
bziubzius
a to chyba koniec końców lepiej, bo się nie dusi w sobie, od razu czysta spraw


dokladnie, nie ma géstej atmosfery i nie domówien

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
Cielkawe jak u nas otworzą

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
U mnie dezynfekcja to jedna wielka fikcja, ja tu psikam na talerze, a trener do mnie żebym tak gorliwie nie robił bo zardzewieją, i że pierwszy taki jestem co odkaża po sobie.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
U mnie nikt nic nie odkaża i mi to bardzo pasuje. Mam dość tego wirusowego szaleństwa.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5995 Napisanych postów 10061 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214367
Julietta
Cielkawe jak u nas otworzą





Takie coś to pewnie na siłowni gdzie się płaci $300 miesięcznie za kartę członkowską

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264580
anubis84
U mnie dezynfekcja to jedna wielka fikcja, ja tu psikam na talerze, a trener do mnie żebym tak gorliwie nie robił bo zardzewieją, i że pierwszy taki jestem co odkaża po sobie.



wybieram się na siłkę w przyszłym tygodniu, ciekawe jak to u nas wygląda.

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zawody - ich rodzaje

Następny temat

Proszę o pomoc - Dieta 1600kcal plus ćwiczenia bez efektów

WHEY premium