SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Julietta

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 44915

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6519 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
Bardzo apetyczne jedzenie na fotkach.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
Nene87
robisz 3 tygodnie roztrenowania i trenujesz? czy robisz deload?


deload, potem intensywny cykl 12tygodni i przerwa
przetestowałam kilkakrotnie, tak jest dla mnie najbardziej optymalnie

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
nightingal
Bardzo apetyczne jedzenie na fotkach.


dziękuje bardzo

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Mi zie to jedzenie podoba i produkty takie moje. Mogłabyś pisać co z tego robisz bo mi inspiracji trzeba :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
paula.cw
Mi zie to jedzenie podoba i produkty takie moje. Mogłabyś pisać co z tego robisz bo mi inspiracji trzeba :)


obawiam, że nie ma czego pisać
u mnie wszystko kulinarne jest banalnie proste i w sumie monotonne, w zależności od tego, na co aktualnie mam fazę
po inspiracje to najlepiej zaglądać do dziennika Miss






Zmieniony przez - Julietta w dniu 26/04/2019 00:44:05

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
CZWARTEK 25/04/2019
3ci dzień na wyższych kaloriach, dziwne, bo czuje się pełna pod korek, ociężała, wręcz objedzona na amen ale z zewnątrz tego nie widać - już się nie mogę doczekać co w niedzielę powiedzą centymetry

Z rana zaliczyłam depilacje laserową, mam bana do soboty rano (48 godzin) na sporty siłowe i szeroko pojęty wysiłek kardio. Żyć nie umierać
Ale i tak się nałaziłam jak wściekła.

DIETA
1. Jajka, płatki owsiane, banan, rzeżucha, masło
2. Czarna fasola, parmezan, cukinia, marchewka, oliwa z oliwek
3. Kawałek łapy piernikowego ludzika
4. Tuńczyk, basmati, sałata, ogórek, rzodkiewka, olej lniany
5. pierś z kurczaka, philadelphia, chleb z chia, kalafior, chilli, czosnek, zielona cebulka
+ woda chyba ok 2l, espresso z miodem 2x, krowie latte 1x
+ probiotyk, wapno, witC


DODATKOWA AKTYWNOŚĆ
• SEN 5h 36min
• KROKI 8,854



Zmieniony przez - Julietta w dniu 26/04/2019 00:51:34

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
9tyś kroków to jakoś nie specjalnie dużo
jaki laser robisz? IPL? czy coś w stylu LIGHT SHEER w salonie kosmetycznym? generalnie jestem po jednym i drugim i polecam Ci kupić własny laser IPL - np Philips Lumea ( ja mam ) i samemu to robić, zaoszczędzisz mnóstwo kasy, a efekt będzie taki sam, wiem co mówię a z tym wstrzymywaniem się od aktywności przez 48h to pic na wodę, bujda jakich mało

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12172 Napisanych postów 22010 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627444
Julietta - musisz uważać wpisując na forum "wymówki" od treningu. Nene ocenia je bardzo krytycznie. Nie kupiła czekania aż domowy chlebek urośnie, to nie kupi też lasera:)
Swoja drogą o co chodzi - o pot, który może podrażnić skórę już podrażnioną laserem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
Paatik
Julietta - musisz uważać wpisując na forum "wymówki" od treningu. Nene ocenia je bardzo krytycznie. Nie kupiła czekania aż domowy chlebek urośnie, to nie kupi też lasera:)
Swoja drogą o co chodzi - o pot, który może podrażnić skórę już podrażnioną laserem?


Paatik
chyba chodzi o pot właśnie, mi to mówiła jak robiłam pachy, ale to bzdura kompletna, jeszcze tego samego dnia byłam na treningu i żyję

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6519 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
Ja chodziłem na treningi ze szwami na paluchu - ale generalnie nie polecam . Jedni mają skórę jak na nosorożcu - patrz ja, a inni delikatną - także różna może być reakcja na takie zabiegi.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zawody - ich rodzaje

Następny temat

Proszę o pomoc - Dieta 1600kcal plus ćwiczenia bez efektów

WHEY premium