SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Julietta

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 45388

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6526 Napisanych postów 36034 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679811
A u mnie nadal nic nie pada - sucho jak na pustyni. Pokropiło troszkę w zeszłym tygodniu i cisza.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264580
ło matko - jakie widoki - pięknie! chciałabym na żywo to zobaczyć
1

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
nightingal
A u mnie nadal nic nie pada - sucho jak na pustyni. Pokropiło troszkę w zeszłym tygodniu i cisza.


serio?
u nas pada i pada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6526 Napisanych postów 36034 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679811
No właśnie jest masakra. Pod garażem mam normalnie taki pył. Jak kręcę kierownicą w miejscu to konkretna dziura aż się robi tak jest ziemia przesuszona.


Zmieniony przez - nightingal w dniu 2020-05-05 12:25:28

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
Julietta, u Ciebie tez piknie!
1

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
U mnie tez pieknie sie robi, moze juz niedlugo skosztuje, ok 200 metrow od domu wg przepisów prawa bo w lini prostej to ze 150.

1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607878
Ale piękne widoki

U nas było sucho przez ok. 5 tygodni, ale ostatnio często pada. Dziś oprócz deszczu wyjątkowo zimno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
Cieszę się, że się Wam podobało
Kinnoull Hill znajduje się 20 minut drogi samochodem od mojego miasta. Szkocja jest niesamowita pod tym względem, gdzie się człowiek nie ruszy tam przepiękne widoki Drogą, którą widzieliście na zdjęciu jeżdzę dość często do Edynburga czy jak zjeżdzam na weekendowe city breaks do Anglii

Prawda jest taka, że ja do obcowania z naturą dorosłam dopiero teraz (wcześniej nie cierpiałam ), a właściwie w tamtym roku, kiedy to pod koniec sezonu znajomi zabrali nas na nasz pierwszy kamping pod namioty i kajaki Ja przepadłam, spodobało mi się chodzeniem po górach i zachwyciła natura, mój Małż się zakochał w pływaniu na kajakach, a Mały nie chciał wracać do domu, bo podobało mu się dosłownie wszystko (wcześniej przywieziony do lasu płakał i prosił, żeby już wracać do domu)...

To była dopiero druga miejscówka, którą odwiedziliśmy, ale już wiemy, że nie ostatnia
****

Tu wam wklejam jeszcze filmik z yt kręcony w mglisty dzień, także zupełnie inne doznania
Na szczycie zajdują się ruiny, prawie można je objść wkoło...
2:06 widać kawałeczek urwiska przed zamkniem na którym staliśmy i fociliśmy
Wystarczył krok do przodu i można było stracić życie - wrażenie niesamowite i adrenalina


3

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Rzeczywiście pięknie.
Co do tych czynników stresogennych to tu efekty na pewno nie będą po tygodniu ;p

Ja do relaksacji jak nie mogę zasnąć słucham Asmr ale wiem że nie na każdego to działa. Ja uwielbiam szepty, drapanie, szelesty. Zazwyczaj w 15 minut odpływam :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
niezawodna na uspokojenie myśli i zarzymanie isę jest podobno medytacja, ale dopiero zaczynam, więc o efektachsię nie wypowiem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zawody - ich rodzaje

Następny temat

Proszę o pomoc - Dieta 1600kcal plus ćwiczenia bez efektów

WHEY premium