SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Julietta

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 45410

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607888
Ja nie lubię takich tekstów i zwykle odpowiadam równie niemiłym komentarzem, niekoniecznie dotyczącym sylwetki no ale uważam, że każdy powinien się zająć sobą, a nie dogryzać innym na temat wyglądu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
Święte słowa. Poza tym wygląd nie jest najważniejszy. Przynajmniej moim zdaniem. Często osoby z pozoru przy kości potrafią robić takie cuda w różnych sportach o których przeciętne fit osoby mogą tylko pomarzyć.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 55051
No niestety tak jest . Częściej od drugiej dziewczyny można usłyszeć coś nie miłego niż od faceta .zresztą widzę to po sobie i swoich koleżankach w pracy bo 90% w firmie to kobiety że potrafimy być bardzo złośliwe i wredne i robić sobie na złość . Chociaż miałam bardzo bezpośredniego kolegę co mi na pizzy powiedział że powinnam się wziąć w garść bo wyglądam jak tucznik xd trochę wrednie ale się wzięłam w garść .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Koleżanka co z nami pracuje mówi że cieczy się że z facetami pracuje bo z kobietami by nie wytrzymała

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6525 Napisanych postów 62329 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777963
No moi drodzy świat stoi na relacjach damsko męskich i kto potrafi się w nich najlepiej odnaleźć też ma spokojniejsze i mniej stresujące życie. Szczerość jest bardzo ważna ale podana w odpowiedni sposób i zależy jak ludzie mają między sobą relacje poukładane. I mam tak różne przykłady wśród znajomych, że głowa mała. Jednego mam kumpla takiego, że jak wypije % to żonie potrafi w towarzystwie pocisnąć, że jest gruba i kotlet 3 tygodnie temu na obiad był za słony a drugi taki, że przeklnie tylko wtedy jak żony nie ma w pobliżu bo dostaje od razu rażące piorunami spojrzenie Fajnie się to obserwuje bo ja z żoną mam zupełnie inne relacje i po pierwsze nigdy żonie nie zwrócę uwagi o coś przy innych z szacunku, a po drugie wiem, że jak coś zwracam uwagę, że się nie obrazi.
Ale tak jak piszecie psychika kobieca nie zna granic i nie wiadomo co się w głowie dzieje
2

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
26/10/2020
Nie mogę spać, bo mnie mocno boli to, co się obecnie dzieje w Pl

A
1. przysiad ze sztangą
2. rumuński MC
3. hip thrust
4. uginanie podudzi siedząc

B.
1. goblet
2. glute bridge
3. zakroki w tył
4. prostowanie podudzi siedząc

C.
1. wejście na podwyższenie ze sztangą
2. ??
3. lifty w tył (wyciąg)
4. lifty w bok (wyciąg)

Czy to ma sens? Czy nie ma... ?

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
W tym ostatnim zestawie zależy jakie masz podwyższenie- może być to niekoniecznie najzdrowsze. Może jakiś przysiad przedni najpierw a jako drugie mogą być te wejścia.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
Dzięki! Też myślałam o frontach. Na dobrą sprawę to nie wiem nawet, czy zestaw C się przyda, ale chciałam mieć rezerwowo. Może się okazać, że nie dam rady i zamiast tego może trzeba będzie wsiąść jakąś jogę albo inną aktywność... Wyjdzie w praniu
1

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
Lepiej mieć większy wybór.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
Na pewno, robiłam A testowo w niedzielę, no i dziś jeszcze czuje nawet przy chodzeniu- także kolorowo nie jest. Zresztą nawet jak wpadnie tylko 2x w tygodniu siłowy na nogi & poślad to też będzie dobrze. W czwartek mam znowu fizjo, liczę na nią w sprawie góry
1

xxx

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zawody - ich rodzaje

Następny temat

Proszę o pomoc - Dieta 1600kcal plus ćwiczenia bez efektów

WHEY premium