SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Dag - przebudowa sredniowiecza /s.23/94/

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 84640

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 1592 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 229519
O, i Strumyczek jest z powrotem super:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 48 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
Jak czesto mawiam, bo czesto mnie to spotyka "guupi ma zawsze szczescie" lub "im mniej cisnienia, tym lepiej idzie".
Zrobilam tarczyce, TSH owszem spadlo z 1,54 na 1,21, ale spadlo rowniez FT4 i nieznacznie wzroslo FT3
Dzwonie dzis, a tu w rejestracji mowia, ze dzis jest wolny termin do endokrynologa. Wiec bylam
Tak wiec lekarka jest lekko zdziwiona wynikami i efektami, gdyz organizm zareagowal ladnie (znikla opuchlizna na twarzy, wlosy mniej wypadaja, skora na ramionach mniej sucha), ale totalnie nie widac tego w wynikach Skwitowala "organizm reaguje, a na papierze co innego"
Zwiekszyla mi dawke eutyroxu i z 3 m-ce ponowna kontrola i usg. Boi sie, zeby teraz w druga strone nie przeleciec. No, ale jak nie sprawdzimy, to sie nie dowiemy.
Stwierdzila, ze w sumie to jakby tarczyca produkowala, ale "jakos" hormony nie wydobywaly sie na zewnatrz Ale to dla mnie typowe - nigdy nie chorowalam ksiazkowo

Dzis DT. Minal prawie m-c od ostatniego z Asiorajda, zreszta ona tez milczy Bylo lekko, ale slaba bylam jakas strasznie.
1. Wyciskanie sztangielek na ławce dodatniej
15x4 kg/15x6 kg/12x7 kg/10x8 kg
2. Power Fly
12x5 kg/10x7 kg/8x8 kg
3. Wiosłowanie sztangielką w opadzie tułowia
10x10 kg/12x14 kg/1016 kg/8x18 kg
4. Przyciąganie drazka do klatki - wywalilam kierownice do brzucha, ale cos musze wymyslic na te plecy innego
12x20 kg/10x25 kg/8x 25 kg
5a. Prostowanie ramienia ze sztangielką w opadzie tułowia
3x12x5 kg
5b. Uginanie przedramion ze sztangielkami supinacją stojąc
3x 10x5 kg
6. Spięcia brzucha leżąc 3x25 + swieca 3x15
Na razie bez aero, bo wole isc do pracy niz na sile redukowac

Miska - 1800/140/175/60 (szczegoly w dzienniku)
1. Mięso z piersi indyka bez skóry, Wakame, Grzyby mun, Pedy Bambusa House of Asia, Olej sezamowy, Ryż jaśminowy
2. Jaja kurze, Awokado, Chleb lekki zytni
3. Mięso mielone z indyka, Koncentrat pomidorowy Pudliszki, Jarmuż, Ryż jaśminowy, Korniszony - Nasza Spiżarnia
4. WPI Isowhey Instant - SFD, Migdały płatki, Otręby granulowane z żurawiną - Sante, Płatki owsiane Vitana, Maliny, Borówka amerykańska, Kapusta kwaszona (kapusta teraz - dawno nie jadlam, bede na pewno wzdeta jak pierun, no ale nastepne pomiary za jakis czas, to moze zdazy zejsc)

Chyba wszystko

I fotka kolacji:

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Ładna, kolorowa kolacja, ale jakaś mała najadłaś się? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 48 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
eveline
Ładna, kolorowa kolacja, ale jakaś mała najadłaś się? :D

Nie Ale w ogole jakas wczoraj glodna bylam. Stad ta kapusta wpadla wieczorem, wtedy bylo ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
O też wczoraj jadłam. Bigos z młodej kapustki. I przesadziłam, dziś ciąża spożywcza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5995 Napisanych postów 10061 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214367
też jadłam wczoraj tylko kapustę pekińską na ciepło
kiszoną kapuchę też by się zjadłooo

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 1592 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 229519
Już nie mogę Was czytać, młoda kapustka om nom nom nommm Niby forum sportowe a o żarciu ciągle gadają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 48 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
Mniej lub bardziej dobre zarelko to podstawa
Choc jak to tam jem, aby zyc. Musi byc smaczne badz zjadliwe, a kompozycja jest daleko daleko na koncu :)

7.06.2017 - DNT - wylecial mi jeden posilek i latalam
1. Jaja kurze, płatki jaglane - Szczytno , Maliny, Natu Sweet stewia 10:1 - robione mikroweli, cos jak babka, na wierzch maliny
2. Mięso z ud kurczaka bez skóry, Ryż jaśminowy, Brokuły, Jarmuż, Korniszony - Nasza Spiżarnia
3. WPI Isowhey Instant - SFD, Migdały płatki, Truskawki, Płatki owsiane, Wiórki kokosowe, Banan, Kapusta kwaszona - banan i kapucha ciut pozniej

8.06.2017 - DT - plan miski, 1 i 2 zjedzone
1. Mięso z piersi indyka bez skóry, Wakame, Grzyby mun, Pedy Bambusa, Olej sezamowy, Ryż jaśminowy, pieczarki
2. Jaja kurze, Płatki jaglane, Truskawki, Natu Sweet stewia 10:1 - mial byc jeszcze szybszy omleto-placek z mikroweli. ale teraz wiem, ze nie daje sie mokrych owocow do srodka, jak chce sie suche ciasto ohydna mamalyga
3. Mięso z piersi indyka bez skóry, Wakame, Grzyby mun, Pedy Bambusa, Olej sezamowy, Ryż jaśminowy, pieczarki
4. WPI Isowhey Instant, Migdały płatki, Wiórki kokosowe, Płatki owsiane

Trening dol, barki
1. Goblet
10xcc/12x14 kg/10x16 kg/8x18
2. "Martwy ciąg" o prostych nogach
12x32 kg/12x32 kg/12x32 kg
3. Hip-thrut
15x50 kg/15x50 kg/15x50 kg
4a. Unoszenie ramion bokiem ze sztangielkami siedząc
15x5 kg/12x6 kg/10x7 kg
4b. Odwrotne rozpiętki
15x5 kg/12x6 kg/10x7 kg
5. Face Pull
3x15x15 kg
6. Brzuch

Lekko, choc wymyslilam, ze dla oszczedznosci czasu jedak zmniejsze ilosc powtorzen w cwiczeniach na dol (i tak moja wytrzymalosc nie progresuje tak szybko jak rosniecie dziecka ), a dodam kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 48 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
DNT - 1800/140/175/60 wstepne plany, ale raczej wyjdzie
1. Mięso mielone z indyka, Koncentrat pomidorowy, Jarmuż, Kasza orkiszowa, Korniszony, Kabanos Maestro Kania drobiowe
2. Jaja kurze, Ksylitol, Płatki jaglane - Szczytno
3. Mięso z ud kurczaka bez skóry, Brokuły, Jarmuż, Kasza orkiszowa,
4. WPI Isowhey Instant, Migdały płatki, Płatki owsiane Vitana, Otręby granulowane z żurawiną, Granat

Cos mnie wczoraj w plecach spielo - koszmarnie - w srodkowej czesci tuz przy kregoslupie, jest tak spiete, ze az widac jak miesnie stercza wyzej niz po przeciwnej stronie Pilka pomagala na krotko, ale ibuprom daje rade. Myslalam, ze dzieki temu noc przespie, ale mialam tak durne sny, potem o 2.30 przyszla Manola, bo do ubikacji jej sie zachcialo, potem o 5 pies zaczal rzygac, a jak sie ocknelam o 6.30, to myslalam, ze mnie walec przejechal. Powoli sie rozkrecam na szczescie.
Mysle, ze plecy odpuszcza do jutra, to wtedy spokojnie w niedziele sobie pojde gore robic.

A moja Manola odkad pamietam chce tanczyc, a tu fajny kawalek z filmu - tez fajnego


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie błędy najczęściej popełniają kobiety na siłowni?

Następny temat

trener personalny, poleć, doradź! LUBLIN bądź online

WHEY premium