SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Dag - przebudowa sredniowiecza /s.23/94/

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 85127

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
Dzieki dziewczyny!!! No powoli sie dzieje calkiem fajnie tu i owdzie

No u nas na szczescie mozna smigac w takich koszulkach, choc w sumie wiele osob takich nie ma. W sumie to u nas zadnych lanserow, sa przypakowani goscie, ale zasadniczo to chyba srednia wieku 40 lat i jest tak normalnie, swojsko, na ogol kulturalnie

Zarelko z dzis - wszystko wg planow z wczoraj
Warzywa: ogorek, pomidor
Napoje: woda, kawa, zielona/pokrzywa/czystek
Suple: tranvit, Mg, Zn, witD, forskolin
Grzechy: nic, zero, nul

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
paula.cw
Koszulki na ramiączkach to podstawa. Jak ćwiczysz i widzisz napinające się mięśnie to jest +10 do siły i motywacji do cięższego treningu :D Bareczek się wyłania :D


A ja nigdy nie lubiłem - strasznie szybko mi stygną stawy ramienne. Wolę krótki rękaw zdecydowanie.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
no, na zime to i bluza u nas sie przydaje; ale teraz na lato to mi w technicznym t-shircie jakos duszno, w lydki tez cos grzeje w dlugich gaciach
na lato te beda akuratne; na zime tez sie na pewno ubiore
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
Ja zawsze ćwiczę w krótkich spodniach do koszykówki - chyba że jest strasznie zimno - ale to kilka razy się zdarzyło w ciągu ostatnich lat. I tak stosuję ściągacze i na łokcie i na kolana żeby trzymać ciepło.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
hmm, moze za jakies nascie lat tez tak bede pisac
na te chwile to takie podp******ki vel groszki polne jak ja nie stosuja takich rzeczy, bo zanim sie schlodza to juz wychodza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
Raju, bola mnie czworki, dwojki, chyba jakies pietnaski i zadek lekko

DNT

Zarelko z dzis i planowana kolacja
Warzywa: ogorek konserwowy i surowy
Napoje: woda, kawa
Suple: tranvit, Mg, Zn, witD, forskolin
Grzechy: zanosi sie na zero


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Ojjj żołądki z ogórkami konserwowymi... aż mnie ochota naszła :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
a to na dodatek kacze, ale w spisie nie bylo i poszlam na latwizne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
Zjadlabym. Ale nie umialabym zrobić. W ogóle u mnie w domu praktycznie nie jadło się podrobow, jedynie watrobke- zapamiętalam jako okropne coś z zylami, twarde jak podeszwa i ten zapach... w dorosłym życiu przemoglam się i spróbowałam. Póki co tylko watrobke kurza i z indyka, czaje się na zoladki kurze. Ale wole jednak żeby ktoś zrobił chyba że masz jakiś przepis którego nie da się zepsuć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
hehe, u mnie o przepis ciezko, bo ja na czuja; a nawet jak mi nie wyjdzie to i tak zjem
wiec ja to slaba osoba do zachecania do jedzenia dziwnych rzeczy
nie dziwie sie, ze wolisz drobiowe watroby - ja tez - sa czystsze, mniejsze itp, a indycza w ogole najwygodniejsza
te kacze byly juz oczyszczone i obciete z tych sciegienek - miod malina, tylko myc i gotowac
przepis mojej mamy to bylo ugotowac kurze, pociac i znow gotowac z przyprawami
jam leniwa to od razu surowe cielam (latwo sie kroja i sa wieksze niz kurze) i gotowalam, potem przyprawy (pieprz, majeranek, papryka, czosnek, no co kto lubi) i tyle - gotuje sie do miekkiego
nie oszukujmy sie, ale zoladki czy serca (nie jadlam, ale psom i kotu kiedys dawalam) to czyste miesnie torche inne, ale jednak malo tluste miesnie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie błędy najczęściej popełniają kobiety na siłowni?

Następny temat

trener personalny, poleć, doradź! LUBLIN bądź online

WHEY premium