SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Dag - przebudowa sredniowiecza /s.23/94/

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 84614

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Nie krytykuję, nie rozliczam , tylko współczuję, bo czasem też tak mam. Ale staram się oduczyć przedkładania pracy nad wszystko inne.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 48 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
Byc moze powinnam popracowac nad organizacja pracy czyli jak to sie mowi ladnie ... zarzadzaniem czasem
Ale pomiedzy tematami musze zlapac oddech, wtedy np. tu zagladam
Na te chwile wciaz nie umiem robic 2 rzeczy na raz wymagajacych pracy umyslowej
Jednak przyznam, ze mobilizujecie skutecznie, bo nie czuje sie winna, ale raczej spychana na sciezke koniecznosci myslenia o sobie
W sumie to jestem wdzieczna za to! Dzieki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
deja vu
Nie krytykuję, nie rozliczam , tylko współczuję, bo czasem też tak mam. Ale staram się oduczyć przedkładania pracy nad wszystko inne.

słowa słowami, ale nawet sobie nie zdajemy sprawy jakie to jest ważne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
Strumyk mam teraz podobny okres ale juz tez sie pomalu ogarniam. A z multisporta to szkoda nie korzystac jak juz jest no i komu jak komu ale Tobie to troche egoizmu by sie przydalo na ile dasz rade
1

Moj pierwszy dziennik
http://www.sfd.pl/DT_redukcja_Maria1209-t1113012.html
Dziennik z wyzwania posladkowego
http://www.sfd.pl/BAD_ASS_SQUAD_maria1209-t1120394.html pods. s. 30

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 48 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
Ja sie tez powoli ogarniam. Az tak, ze wczoraj pomyslalam, ze "z jedna rzecza za chwile koniec, jedna rzecz skonczona, zostaja dwie na biezaco; nie jest zle, jak zwykle dam rade" i od razu mnie rozlozylo
Zawsze tak mam jak stresik odpuszcza i cisnienie schodzi (a w sumie to nie imam na te chwile jeszcze czasu na chorowanie )

W kazdy badz razie waga wciaz w granicach 63 i trzyma sie ladnie, aczkolwiek raczej jade na 2 obiadach i kolacji.
Zagladam tu regularnie. Miski nie wpisuje, bo mi sie nie chce, gdyz i tak mniej lub bardziej krece sie wokol tego samego.
No i w sumie sie wysypiam.
Za to odkad nie cwicze, to wlos polecial masakrycznie. W sumie nie wiem, czy to kwestia, ze zaczelam koka czesac na czubku (zeby szyi nie wykrzywiac w samochodzie, bo nie moga cofnac zaglowka) i sie obciazyly i zniszczyly, czy cos z dieta, czy hormony, czy poklosie redu (choc dosc pozne). Mam dlugie, do pasa i z gestych dlugich, pod lopatkami zostala mi teraz sucha cienka firanka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
A może te włosy to po prostu stres. Sama piszesz, że ostatnio żyjesz dość intensywnie i ciągle masz coś na głowie. to raczej niezbyt komfortowa sytuacja.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 48 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
a byc moze, bo zbieglo sie z nawalem po powrocie po urlopie
Moze i dobrze, ze biore ashwagande, bo nawet tej 1/3 bym nie miala

ale widze, ze w diecie mam duzo mniej tluszczy roslinnych niz przy redu - poszlam na latwizne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
Strumyk mi tez wlosy zaczely leciec, ale licze ze sie opamietaja i nie wylysieje w polowie. Przymierzasz sie juz do powrotu na silke czy wymeczyla Cie robota?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 48 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
caly czas mam z tylu glowy - silownie w sensie
robota powoli sie ogrania i juz na tyle wymeczyla, ze zaczynam byc zla, ze jest kosztem silowni
ale juz za chwileczke, juz za momencik ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 48 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie błędy najczęściej popełniają kobiety na siłowni?

Następny temat

trener personalny, poleć, doradź! LUBLIN bądź online

WHEY premium