SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Dag - przebudowa sredniowiecza /s.23/94/

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 85071

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Aaaa wszystko jasne. Czepialska ja :P
W rumuńskim jak Ci ręce puszczają to możesz spróbować z chwytem mieszanym. I możesz sobie dodać jakieś ćwiczenia na poprawę chwytu (po jednym na koniec).
W hip trust- pilnuj, żeby łydki były prostopadle do podłoża. U mnie działa zmniejszenie zakresu ruchu i przytrzymanie w górze. Wtedy w ogóle nie czuję czwórek a pośladki są cały czas napięte.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
paula.cw
Aaaa wszystko jasne. Czepialska ja :P

dobrze jest - diabel tkwi w szczegolach :)
lepiej sie dowiedziec za duzo niz za malo :)
paula.cw
W rumuńskim jak Ci ręce puszczają to możesz spróbować z chwytem mieszanym.

slabsza reka podchwyt czy nachwyt?
paula.cw
W hip trust- pilnuj, żeby łydki były prostopadle do podłoża. U mnie działa zmniejszenie zakresu ruchu i przytrzymanie w górze. Wtedy w ogóle nie czuję czwórek a pośladki są cały czas napięte.

dzieki!! chyba sie ustawie bokiem do lustra
bosz, w zyciu sie tyle w lustrze nie poogladalam, co teraz gdy chodze na silownie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Wiesz co jestem za tym, żeby ten uchwyt mieszany zmieniać raz tak, raz tak. Jednak jakoś inaczej się mięśnie napinają, więc żeby nie było dysproporcji to tak bezpieczniej. Jak pokombinujesz to samo to, że słabsza ręka nie będzie pracowała we wszystkich seriach nachwytem tez pomoże.

Lusterka na siłowni to podstawa :P Przynajmniej można się bez wstydu gapić na siebie :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
paula.cw
Wiesz co jestem za tym, żeby ten uchwyt mieszany zmieniać raz tak, raz tak. Jednak jakoś inaczej się mięśnie napinają, więc żeby nie było dysproporcji to tak bezpieczniej.

ok, czyli co serie zmieniam reke
paula.cw
Lusterka na siłowni to podstawa :P Przynajmniej można się bez wstydu gapić na siebie :P

ja to w lustro patrze, tylko zeby sprawdzic czy nie beda sie na mnie dziwnie patrzec
a tu nagle musze sie sobie przygladac w szczegolach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Po to są więc się nie krępuj :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
wyjdzi ena to, ze bede 1 dzien poswiecac na stanie i ogladanie przed lusterm :)
no ale kontrola musi byc
w koncu trzeba pilnowac gdzie rosnie za malo, a gdzie za duzo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
strumyk
Pytanie mam do doswiadczonych: sa jakies sposoby ulozenia nog przy hip thrust, zeby najbardziej pracowaly poslady, a mniej czworki (bo czasem je bardziej czulam niz te reszte co chyba powinnam)


Wyobraź sobie, że robiąc to ćwiczenie masz gumę wokół kolan i próbujesz ją rozciągnąć - czyli delikatnie otwierasz kolana na zewnątrz.
Staraj się też myśleć o tym co robisz a nie tylko wykonywać ruch, czyli już idąc w górę uświadamiasz sobie, że to mięśnie pośladków podnoszą Twoje ciało i obciążenie. Staraj się ich nie rozluźniać.

Chwyt w rdl się wzmocni. Przy tak małym obciążeniu bym póki co nie bawiła się w przechwyt tylko wzmocniła chwyt. Będzie lepiej za jakiś czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6526 Napisanych postów 36034 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679811
eveline ma rację z tym przechwytem - w treningu kulturystycznym jest to niepotrzebne i potencjalnie co najmniej ryzykowne. Nachwyt jest najbezpieczniejszy.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
Woda powoli odpuszcza. Lydki z rana juz normalne, choc nad udami czuje jeszcze cos trzesacego. Tak jakby mi ktos tam worki z woda zaczepil. Moze nie tak mocno jak kiedys przy prolaktynie, ale jest to dosc znaczace.
W kazdym badz razie zdecydowalam sie w koncu zmierzyc. Zobaczyc co tam siedzi. Waga jeszcze ciut w gore, ale i tak juz zbliza sie do niedawnej. Za to w pomiarach w sumie mile zaskoczenie, bo zeszlo z lydki i bicepsa , czego sie nie spodziewalam.

Wczorajszy DT wykonany prawie tak jak trzeba - czuje poslady i czworki, ale wychodzi, ze do rumuna sie nie przylozylam - nie czuje dwojek (a poprzednio czulam), no ale rece sie musza wzmocnic. Jest ok

Dzis niespodziewany DT - klatka i biceps. Mialam isc jutro, ale jutro mi wypada, wiec korzystam teraz. I bede miec w koncu czas na aeroby.
Uff, w koncu wchodze z powrotem na tory rutyny treningowej. Gin umowiony na wtorek. Zobaczymy co wymysli.







Zmieniony przez - strumyk w dniu 2016-05-14 07:53:11
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie błędy najczęściej popełniają kobiety na siłowni?

Następny temat

trener personalny, poleć, doradź! LUBLIN bądź online

WHEY premium