SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DNP-protokoły brania

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 639799

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21769 Napisanych postów 30965 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 872948
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4076 Napisanych postów 3436 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 18534
lodzianin1
Przy tym protokole właśnie jest ok z potliwością


To również sobie zapisuje ;) i jeśli zdecyduje sie na DNP to tak bym poleciał ewentualnie dał niższe dawki by zobaczyć jak reaguje
1

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3818 Napisanych postów 18531 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205956
Ja ładowałem 500 mg przez 2 dni to trzeciego dnia już pływałem ale każdy organizm jest inny

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3229 Napisanych postów 15869 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 888164
Aleks
Ja ładowałem 500 mg przez 2 dni to trzeciego dnia już pływałem ale każdy organizm jest inny


Dlatego istotne jest tutaj aby się wypłukać z glikogenu i nie ładować na dnp węgli od razu w opór.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3818 Napisanych postów 18531 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205956
To fakt, tego nie zrobiłem

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 354 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10617
Lecę 6ty dzień systemem 250/500/250 i wczoraj po wzięciu 500 na noc w ciągu 40 min tak mnie zaczęło grzać,że zacząłem odmawiać różaniec i modlić się kiedy to się skończy :-%

Też tak macie po przyjęciu tab,że w ciągu godziny grzeje jakbyście do pieca dorzucili węgla?


Zmieniony przez - Methanex w dniu 2024-06-04 19:57:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 96396 Napisanych postów 366940 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1676555
U mnie nie ,najgorzej w nocy wtedy zawsze pływam a zawsze brałem w okolicy obiadu/podwieczorka dawkę

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 354 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10617
lasican1
lodzianin1
Poproszę łasice o wrzucenie jego protokołu który się fajnie sprawdza


Czuję się przywołany do tablicy

Ogólnie po przerobieniu trochę DNP i zjedzeniu znalazłem dość ciekawy protokół który pozwala na normalne funkcjonowanie + działanie też jest spoko :)
Po researchu i tym ile DNP znajduje się w organizmie protokół wygląda następująco (ogólne zalecenia od 4-6 tygodni)

Rozpiszę to dniami będzie wygodniej
1 dzień - 500mg - na noc
2 dzień - 500mg - na noc
3 dzień - 500mg - na noc
4 dzień - 500mg - na noc
Te cztery dni to faza nasycenia - DNP na samym początku zanim na dobre osiądzie w organiźmie nie będzie aż tak grzało i te 4 dni spokojnie na tej dawce się wytrzyma
5 dzień - DNP off
6 dzień - 250mg na rano
7 dzień - 250mg na noc
8 dzień - off
9 dzień - 250mg rano
10 dzień - 250mg noc
11 dzień - off
12 dzień - 250mg rano
13 dzień - 250mg noc
14 dzień - off
15 dzień - 250mg rano

itd itp

Ogólnie po fazie nasycenia chodzi aby tabs DNP przyjmować pomiędzy 24 a 36 godziną - z racji tego, że DNP ma okres półtrwania w organiźmie 36 bo potem nasycenie zaczyna spadać to zamiast podbijać to codziennie i się męczyć dorzucamy tabs na koniec okresu półtrwania - robi to swoją robotę jak trzeba i nie męczy tak żeby nie dało się funkcjonować.

Jeśli chodzi o samą dietę
Białko wysoko dla 3,5-4g kg/mc
Tłuszcze - max 30-50g dziennie
WW - tutaj najlepiej ograniczyć się do węgli około treningowo ewentualnie wrzucać je w dzień off gdy nie bierzemy tabsa dnp - tylko też warto pamiętać aby ładowanie węgli było w późniejszym okresie brania dnp czyli jeśli bierzemy dnp 7 dnia na noc a następny wypada nam 9 dnia rano to węgle ładować 8 dnia w godzinach popołudniowych. Co do ilości węgli jak wiadomo im więcej tym efekt grzania mimo wszystko będzie większy. Dlatego tutaj można iść trochę mocniej w tłuszcze pod górną granicę a węgle zostawić niżej.

Ponadto przed samym wejściem na DNP - Badania tarczycowe bo po około 2-2,5 tygodnia tarczyca już zaczyna lecieć w dół i potem jest płacz, że waga nie leci :) Po badaniach dobrać dawkę T3/T4 i trzymać w połowie.
Dodatkowo 7-9l wody dziennie (najlepiej kupić sobie jakiś izotonik w proszku i mieszać aby uzupełniać minerały)
Przed samym wejściem na dnp mega się sprawdza wypłukanie organizmu z glikogenu - 4-5 dnia na mocno niskich WW i wejście na DNP z praktycznie pustymi zapasami glikogenu.
No i najważniejsze najlepszy efekt i faktyczna zrzutka wychodzi 5-7 dni po odstawieniu DNP z racji tzw "mokrej sylwetki" jak cała woda zejdzie wtedy można oszacować ile tak naprawdę zrzuciliśmy.
U mnie zawsze leciało cardio i uważam, że to must have (obejdzie się niby bez ale dla samego serducha itp warto chociaż te 25-30 minut 5 x week sobie wrzucić)

No i to by było na tyle - na tym protokole prowadziłem już kilka osób i każda zadowolona - rezultaty były zadowalające a skutki uboczne zminimalizowane jak się tylko dało.
Oczywiście nie całkowicie ale na tyle by normalnie funkcjonować i pracować :)


Nie widzę różnicy,czy biorę tym systemem czy normalnie stała dawka lub przeplatanka.

Grzeje mocno i jest dalej mega potliwie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3818 Napisanych postów 18531 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205956
Miałeś nisko węgle jak powyżej się zaleca?

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 365 Napisanych postów 1999 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69905
A czego Ty się spodziewałeś jak dajesz 500/250 to średnia ed wychodzi 375...
Ja na 250 nie mogłem funkcjonować na niskich węglach, czułem się jak kupa...
Teraz daje 80mg ed i jest lux, nie jestem zmęczony, aż tak się nie poce tylko momentami przy węglach, w przełyku i żołądku nie pali że trzeba kefiry/maślanki popijać,nie jestem otępiały jak na 250mg.
Sylwetka się poprawia i wody aż tak nie trzyma jak wczesniej i praktycznie nie czuje sajdow... Spokojnie można tak lecieć kilka tygodni tylko napewno powyżej 2-3 już pasuje T3 dodać.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Doping mózgu, odczuwanie szczęścia, a problemy trawienne, gazy

Następny temat

1 Cykl

WHEY premium