SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DNP-protokoły brania

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 639682

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21763 Napisanych postów 30955 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 872817
Dokładnie tak jest jak Łodzianin pisze.
Ja może bym spróbował z tym przesypywaniem kapsów, bo to dnp co mam to taka siekiera, że jak dałem 250 e2d to tydzień wytrzymałem No ale to już nie na tej redukcji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 96376 Napisanych postów 366925 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1676503
Dużo dnp jest mieszanych z jakimś badziewiem bo jak jest czyściocha to ja na przeplatance 250/500/250/500 w nocy 3 reczniki pod sobą zmieniałem

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 365 Napisanych postów 1999 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69897
Dlatego rozdzielilem swoje bo wcześniej to to tragedia na 250 a sporo czytam i śledzę to 250mg to skromna dawka mimo wszystko.
Dam znać.
A Przemo, jak dzieliłem kapsy do dałem sobie małą karteczkę i nad nią dzieliłem.Jak coś się posypało to dodałem do kapsa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4065 Napisanych postów 3410 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 18417
lodzianin1
Ja czym więcej miałem ww tym wiecej się pocilem


Właśnie o to mi chodzi bo są " opinie " ze po ww grzeje na DNP

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3817 Napisanych postów 18525 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205921
Tarczycowe tez sie przydadza na dnp
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4065 Napisanych postów 3410 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 18417
Aleks
Tarczycowe tez sie przydadza na dnp


To wiem ;p tylko ja sie boje z tymi weglami żeby nie ugotować się

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3817 Napisanych postów 18525 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205921
To będziesz modyfikował podczas brania, chociaż aktualne temp nie sprzyjają wejściu na dnp

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3229 Napisanych postów 15868 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 888124
lodzianin1
Poproszę łasice o wrzucenie jego protokołu który się fajnie sprawdza


Czuję się przywołany do tablicy

Ogólnie po przerobieniu trochę DNP i zjedzeniu znalazłem dość ciekawy protokół który pozwala na normalne funkcjonowanie + działanie też jest spoko :)
Po researchu i tym ile DNP znajduje się w organizmie protokół wygląda następująco (ogólne zalecenia od 4-6 tygodni)

Rozpiszę to dniami będzie wygodniej
1 dzień - 500mg - na noc
2 dzień - 500mg - na noc
3 dzień - 500mg - na noc
4 dzień - 500mg - na noc
Te cztery dni to faza nasycenia - DNP na samym początku zanim na dobre osiądzie w organiźmie nie będzie aż tak grzało i te 4 dni spokojnie na tej dawce się wytrzyma
5 dzień - DNP off
6 dzień - 250mg na rano
7 dzień - 250mg na noc
8 dzień - off
9 dzień - 250mg rano
10 dzień - 250mg noc
11 dzień - off
12 dzień - 250mg rano
13 dzień - 250mg noc
14 dzień - off
15 dzień - 250mg rano

itd itp

Ogólnie po fazie nasycenia chodzi aby tabs DNP przyjmować pomiędzy 24 a 36 godziną - z racji tego, że DNP ma okres półtrwania w organiźmie 36 bo potem nasycenie zaczyna spadać to zamiast podbijać to codziennie i się męczyć dorzucamy tabs na koniec okresu półtrwania - robi to swoją robotę jak trzeba i nie męczy tak żeby nie dało się funkcjonować.

Jeśli chodzi o samą dietę
Białko wysoko dla 3,5-4g kg/mc
Tłuszcze - max 30-50g dziennie
WW - tutaj najlepiej ograniczyć się do węgli około treningowo ewentualnie wrzucać je w dzień off gdy nie bierzemy tabsa dnp - tylko też warto pamiętać aby ładowanie węgli było w późniejszym okresie brania dnp czyli jeśli bierzemy dnp 7 dnia na noc a następny wypada nam 9 dnia rano to węgle ładować 8 dnia w godzinach popołudniowych. Co do ilości węgli jak wiadomo im więcej tym efekt grzania mimo wszystko będzie większy. Dlatego tutaj można iść trochę mocniej w tłuszcze pod górną granicę a węgle zostawić niżej.

Ponadto przed samym wejściem na DNP - Badania tarczycowe bo po około 2-2,5 tygodnia tarczyca już zaczyna lecieć w dół i potem jest płacz, że waga nie leci :) Po badaniach dobrać dawkę T3/T4 i trzymać w połowie.
Dodatkowo 7-9l wody dziennie (najlepiej kupić sobie jakiś izotonik w proszku i mieszać aby uzupełniać minerały)
Przed samym wejściem na dnp mega się sprawdza wypłukanie organizmu z glikogenu - 4-5 dnia na mocno niskich WW i wejście na DNP z praktycznie pustymi zapasami glikogenu.
No i najważniejsze najlepszy efekt i faktyczna zrzutka wychodzi 5-7 dni po odstawieniu DNP z racji tzw "mokrej sylwetki" jak cała woda zejdzie wtedy można oszacować ile tak naprawdę zrzuciliśmy.
U mnie zawsze leciało cardio i uważam, że to must have (obejdzie się niby bez ale dla samego serducha itp warto chociaż te 25-30 minut 5 x week sobie wrzucić)

No i to by było na tyle - na tym protokole prowadziłem już kilka osób i każda zadowolona - rezultaty były zadowalające a skutki uboczne zminimalizowane jak się tylko dało.
Oczywiście nie całkowicie ale na tyle by normalnie funkcjonować i pracować :)
5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4065 Napisanych postów 3410 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 18417
Aleks
To będziesz modyfikował podczas brania, chociaż aktualne temp nie sprzyjają wejściu na dnp



Właśnie wiem ze tarczycowe się dobiera / modyfikuje , fakt teraz pogoda nie sprzyja na DNP jak jest po ponad 25 stopni .. mnie na sally mocno grzało także ten

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 96376 Napisanych postów 366925 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1676503
Przy tym protokole właśnie jest ok z potliwością

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Doping mózgu, odczuwanie szczęścia, a problemy trawienne, gazy

Następny temat

1 Cykl

WHEY premium