SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DNP-protokoły brania

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 633595

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 151 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 187272
Ja na szczęście nie miałem tego problemu, bo byłem jeszcze w miare młody jak zrzuciłem te 35kg z pół roku. No i ja po prostu byłem k****sko zmasowany (moje motto to było najpierw masa potem masa ) Ale mam jedną osobę, która była otyła całe życie i dopiero po 30 zrzuciła zbędne ~40kg, no i skóra niestety została taka chamska, wisząca.


Zmieniony przez - fitness grzegorz w dniu 2018-05-18 12:30:33
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887126
No to w takim wypadku tylko operacja
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 708 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26907
jakiekolwiek znaczenie ma pora przyjmowania? tzn np przed treningiem czy po?
1

If you love life, don't waste time, for time is what life is made up of.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 128 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 176551
Tukoz
jakiekolwiek znaczenie ma pora przyjmowania? tzn np przed treningiem czy po?


DNP to nie przedtreningówka.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Lutobor
Tukoz
jakiekolwiek znaczenie ma pora przyjmowania? tzn np przed treningiem czy po?


DNP to nie przedtreningówka.

raczej nie zrozumiales pytania
Zobacz kiedy Ci bardzoej pasuje ale najczesciej widze ze osoby w tym ja biora albo z rana albo wieczorem
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 128 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 176551
kamilplnk
Lutobor
Tukoz
jakiekolwiek znaczenie ma pora przyjmowania? tzn np przed treningiem czy po?


DNP to nie przedtreningówka.

raczej nie zrozumiales pytania
Zobacz kiedy Ci bardzoej pasuje ale najczesciej widze ze osoby w tym ja biora albo z rana albo wieczorem


Jak ktoś pyta przed czy po treningu to chyba jest jasne :D A jeśli miał co innego na myśli, ja nie umiem czytać w myślach :(
Testując obie opcje, wolę na noc, do tego melatonina, ashwaganda, śpi się fajnie, rano tylko wlatuje z litr wody po przebudzeniu i w dzień w miarę się funkcjonuje. Brałem z rana, dzień z dupy, a trening masakra.
Różnica dla mnie kolosalna, a efekty są nadal.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Ja tylko na wieczor bralem i bylo ok wiec nastepnym razem tez tak zapewne bede bral bo po co znieniac jesli jest dobrze
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94109 Napisanych postów 363943 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667627
Ja trenuje rano a wieczorem wrzucalem dnp,przed trg jakaś efka i pw i naprawdę się dość dobrze cwiczylo

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 329 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 43609
Tak jak lodzianin w okresie dnp idzie efka caly czas i funkcjonowanie po za potliwoscia calkiem dobre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 708 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26907
efka inj? jest w ogole na runku jakas efka w tabs oprocz t5 ktore bardzo nie rowno rozsypane jest.

If you love life, don't waste time, for time is what life is made up of.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Doping mózgu, odczuwanie szczęścia, a problemy trawienne, gazy

Następny temat

1 Cykl

WHEY premium