SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DNP-protokoły brania

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 634341

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3697 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
prz1993
Nie ma czegoś takiego.


Czyli ciągniemy tyle ile damy radę w sensie znieść sajdy i do efektu ?

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29423 Napisanych postów 62866 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902284
Aldente jest optymalnie bo jak się rozgotujesz to pozamiatane.

Tirzepatyd 1-1.5mg ew
Dnp 200-250mg ed
Novo 1.5-2 tabsy

Jakieś PW energetyzery kawa itp można lecieć w miarę komfortowo.na takiej dawce potliwość do zniesienia, braku mocy jakiegoś strasznego też nie odczuwałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3697 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
Mumin222
Aldente jest optymalnie bo jak się rozgotujesz to pozamiatane.

Tirzepatyd 1-1.5mg ew
Dnp 200-250mg ed
Novo 1.5-2 tabsy

Jakieś PW energetyzery kawa itp można lecieć w miarę komfortowo.na takiej dawce potliwość do zniesienia, braku mocy jakiegoś strasznego też nie odczuwałem.


To że jak zie rozgotuje to pozamiatene to wiem o tym . Właśnie dlatego sie boje DNP by nie ugotować się od środka bo czytałem o przypadkach takich gdzie laski gotowaly sie od środka i po 42 stopnie gorączki i niczym nie mogli zbić jej .. ale ze DNP sie kumuluje w organizmie i laski brały po kilka tab to swoją droga bo nie widziały efektu .. ogólnie też kwestia diety ? I jak z weglami na DNP ?

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94512 Napisanych postów 364465 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669198
Michass90
Optymalny czas brania DNP to ile ?


Czytałem wywiad to dziewczyna co gra w hokeja w strojach ( coś jak kapielowe) to cały rok cisnela (USA)
Plus kolejna sprawa ze jak też gdzieś czytałem to u nich dawki 500 i plus to norma, ciekaw jestem tylko jakie to dnp mają (czystosc) skoro lecą.tak wysoko ja na 500 pływałem dosłownie
250 bylo nieźle ale czułem niedosyt i schemat który się u mnie najlepiej sprawdza a waga u mnie oscyluje średnio min +110 to 3 dni po 500(wchodzielm też 750) później przeplatanka 250/500/250/500 wejście frontem aby szybciej uzyskać stężenie ,jak ktoś bierze pierwszy raz proponuję wejście 250 max przez tydzień i sprawdzenie jak organizm będzie na tym funkcjonował, bo dnp się kumuluje kilka dni I nie ma co pon2 dniach brania podbijać dawki "bo nic nie czuje"to nie clen%sally,efka ze działa od ręki i od ręki czujesz skutku "uboczne"


Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2024-02-06 04:35:26
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3697 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
lodzianin1
Michass90
Optymalny czas brania DNP to ile ?


Czytałem wywiad to dziewczyna co gra w hokeja w strojach ( coś jak kapielowe) to cały rok cisnela (USA)
Plus kolejna sprawa ze jak też gdzieś czytałem to u nich dawki 500 i plus to norma, ciekaw jestem tylko jakie to dnp mają (czystosc) skoro lecą.tak wysoko ja na 500 pływałem dosłownie
250 bylo nieźle ale czułem niedosyt i schemat który się u mnie najlepiej sprawdza a waga u mnie oscyluje średnio min +110 to 3 dni po 500(wchodzielm też 750) później przeplatanka 250/500/250/500 wejście frontem aby szybciej uzyskać stężenie ,jak ktoś bierze pierwszy raz proponuję wejście 250 max przez tydzień i sprawdzenie jak organizm będzie na tym funkcjonował, bo dnp się kumuluje kilka dni I nie ma co pon2 dniach brania podbijać dawki "bo nic nie czuje"to nie clen%sally,efka ze działa od ręki i od ręki czujesz skutku "uboczne"



Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2024-02-06 04:35:26


Właśnie wiem ze DNP jest w tym przypadku " zdradliwe " bo sie kumuluje w organizmie . Interesuje sie juz jakiś czas to wiem . Ale osoby które gdzieś pojęcia nie mają ze to nie działa od 1 dawki to biorą po 500-1000mg
I nic dziwnego ze gotują sie od środka.. a DNP dopiero działa po paru dniach jak już w organizmie hula stężenie. Co do DNP niby można zrobić test czy jest legit podobno podpala sie i czy wybuchnie czy coś takiego .. jeśli te z USA wiem jak stój hokejowy wygląda i wala 500mg i więcej to tam chyba stężenie zaniżone albo uj wie .. ogólnie do DNP mam respekt jak chyba do zadnej innej substancji a takich hardcorowych przerobilem kilka już ( nie koniecznie związane ze sportem ) clen przerabiałem yohe tez ale yoha to dawka 10 w ciągu dnia i 10 pre by czuć. Sally teraz bede próbował bo jestem ciekaw efektów

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18456 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205575
Ja miałem większe side po clenie niż po dnp, dlatego to też mocno indywidualna sprawa.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3697 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
Aleks
Ja miałem większe side po clenie niż po dnp, dlatego to też mocno indywidualna sprawa.


Jeszcze myślę że zależy odc danej osoby ile jest w stanie " znieść " bo to też mocno indywidualna sprawa

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887218
Michass90
Aleks
Ja miałem większe side po clenie niż po dnp, dlatego to też mocno indywidualna sprawa.


Jeszcze myślę że zależy odc danej osoby ile jest w stanie " znieść " bo to też mocno indywidualna sprawa


Znieść to można i 1g Tutaj się rozchodzi o kwestię tego jak kto chce funkcjonować na co dzień bo przy dawce 500+ o ciężkich treningach można zapomnieć.
Do tego dochodzi jeszcze niesamowite pocenie + głód (tutaj akurat można zadziałać innymi rzeczami które wspomogą typu sema/tirze)
Natomiast przy większych dawkach nocy nie prześpisz, będziesz funkcjonował tyle o ile.
Więc lepiej pociągnąć na niższej dawce dłuższy czas. Ewentualnie większa dawka na 10-14 dni - swoje zrobi a te 14 dni się jakoś zniesie.

Ponadto DNP lubi węgle - minus tego taki, że potliwość wtedy wzrasta
Więc najlepszym protokołem jeśli wchodzimy na krótki okres będzie - wypłukanie glikogenu przed DNP a potem wejście na LCLF - 14 dni i z głowy - tyle, że potem wyjście jak organizm poczuje węgle jest tragiczne bo ciągnie do jedzenia i dość ciężko to opanować momentami.

Jeśli lecimy niższą dawkę dnp to osobiście uciął bym fat, zostawił węgle i leciał. Protokołów są setki, od mikro dosingu ki

Protokołów są setki od mikro dosingu kilka razy dziennie do brania dnp co 2 dzień z racji okresu półtrwania :)
Wszystko zależy od celu i tego ile czasu jest na docinkę :)
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3697 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
lasican1
Michass90
Aleks
Ja miałem większe side po clenie niż po dnp, dlatego to też mocno indywidualna sprawa.


Jeszcze myślę że zależy odc danej osoby ile jest w stanie " znieść " bo to też mocno indywidualna sprawa


Znieść to można i 1g Tutaj się rozchodzi o kwestię tego jak kto chce funkcjonować na co dzień bo przy dawce 500+ o ciężkich treningach można zapomnieć.
Do tego dochodzi jeszcze niesamowite pocenie + głód (tutaj akurat można zadziałać innymi rzeczami które wspomogą typu sema/tirze)
Natomiast przy większych dawkach nocy nie prześpisz, będziesz funkcjonował tyle o ile.
Więc lepiej pociągnąć na niższej dawce dłuższy czas. Ewentualnie większa dawka na 10-14 dni - swoje zrobi a te 14 dni się jakoś zniesie.

Ponadto DNP lubi węgle - minus tego taki, że potliwość wtedy wzrasta
Więc najlepszym protokołem jeśli wchodzimy na krótki okres będzie - wypłukanie glikogenu przed DNP a potem wejście na LCLF - 14 dni i z głowy - tyle, że potem wyjście jak organizm poczuje węgle jest tragiczne bo ciągnie do jedzenia i dość ciężko to opanować momentami.

Jeśli lecimy niższą dawkę dnp to osobiście uciął bym fat, zostawił węgle i leciał. Protokołów są setki, od mikro dosingu ki

Protokołów są setki od mikro dosingu kilka razy dziennie do brania dnp co 2 dzień z racji okresu półtrwania :)
Wszystko zależy od celu i tego ile czasu jest na docinkę :)


O widzisz dzięki wielkie za konkretną odpowiedź i wyjaśnienie trochę tego . Wiadomo znieść można spore dawki ale myślę że lepiej mniejsze dawki a dłużej ciągnąć i też lepiej funkcjonować i lepiej sie czuć, co do snu to u mnie sen leży jak prześpie w nocy godzine-dwie to jest dobrze trzy i więcej to sukces. Ale dzięki za treściwą odpowiedź

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 585 Napisanych postów 848 Wiek 36 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 19810
250mg jest idealnie i nie widzę sensu więcej dawać. Można tak śmiało kilka tygodni lecieć. Po czasie nawet człowiek jakoś już się przyzwyczaja do tej zamuly i zmniejszonej energii. Widać to dopiero po odstawieniu jak wszystko zaczyna wracać na prawidłowe tory.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Doping mózgu, odczuwanie szczęścia, a problemy trawienne, gazy

Następny temat

1 Cykl

WHEY premium