SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DNP-protokoły brania

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 634267

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
No lekko nie jest.

Sam już bym nie dał rady przy obecnym bfie na tym funkcjonować.

Znaczy dalbym ale w pracy byłbym tak nieproduktywny, że by mnie zwolnili
2

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
lodzianin1
Obie opcje będą ok chociaż ja po 3 kontaktach z dnp jestem za opcja 250/500/250/500
u mnie dnp wjedzie na minicuta chyba za jakies 5-6tyg bo nie pamietam ile mi npp zostalo wiec ile masy i mysle caly czas czy dac 4tyg 250mg ed czy 250/500 i wtedy wyjdzie 3tyg
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Nie wiem po co więcej jak 200 mg, ale róbta jak chcecie.

Mój efekt 5 tyg redukcji w tym 3 na kurkumie po 250 mg.

3 maja:


5 czerwca:

1

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Tylko glosno mysle
Forma piekna ale juz wszyscy wiedza ze Ty nie cwiczac wygladasz lepiej niz 70% cwiczacych
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
mega progres w miesiac!
1

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 360 Napisanych postów 3449 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56832
kamilplnk
lodzianin1
Obie opcje będą ok chociaż ja po 3 kontaktach z dnp jestem za opcja 250/500/250/500
u mnie dnp wjedzie na minicuta chyba za jakies 5-6tyg bo nie pamietam ile mi npp zostalo wiec ile masy i mysle caly czas czy dac 4tyg 250mg ed czy 250/500 i wtedy wyjdzie 3tyg


Po 250mg próbowałeś, próbuj nowej opcji
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Kamil, ja tak naprawdę redukuję od stycznia



Wtedy było moje drugie podejście w życiu do tego
na tej samej dawce co teraz przez 2 tyg na VLCD.

W marcu już jakoś fajnie to wyglądało, a potem to już luźne podejście
al'a trzymam michę, a jak chce to idę w tango.
Zazwyczaj 5-12 dni low carb na oko i w weekend bajlando.

Po prostu ten środek tak zayebiście poprawia wrażliwość insulinową,
że redukcja czy utrzymywanie formy idzie mega łatwo.

Szczerze wątpię by większe dawki dały wiele większe profity.

I to jest problem ludzi stosujących ten środek (o czym sam wcześniej nie myślałem).
Mega poprawia wrażliwość na insę nawet w małej dawce,
a ludzie gapią się na to tylko i wyłącznie pod kątem palenia fatu.
Chuya, sam środek ci ją poprawi, a po zejściu utrzymujesz to, albo poprawiasz
go dietą i treningiem i nie musisz żreć dawek, które robią z Ciebie niewydajne g****.

Ale każdy ma swój rozum.





Zmieniony przez - Cayek w dniu 2018-06-12 17:13:44
3

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94443 Napisanych postów 364369 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668933
Cayek już pisaliśmy na ten temat sa osoby które mega dobrze tolerują różne środki ,jak i są osoby które potrzebują czegoś więcej
super że ciebie robi taka dawka ,podobnie jest z saa większość osób co prowadziłem to dawki np. testa do 750/tydzień były aż nadto
a trafiłem gostka co ruszył z kopyta dopiero jak przekroczyliśmy grama
z dnp żony koleżanka na 250 mg praktycznie zero odczucia że coś bierze , cykl 19 dni zrobiła i słabo
kolejny cykl 3 tyg na 500 !!! ( dziewczyna 60 kg !! ) i zmiany w oczach zachodziły ,a miska i wszystko mega dopięte

nie można każdego pakować do jednego worka i twierdzić ze to jest optymalna dawka dla niego
4

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Ale ja mówię o osobach które czują te 200-250 mg, a na siłę pchają np. 500 mg, a potem beczą, że nie ogarniają fazy

Nie do końca sprecyzowałem swoją wypowiedź, ale
o takie osoby mi chodzi.


Zmieniony przez - Cayek w dniu 2018-06-12 17:19:17
2

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94443 Napisanych postów 364369 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668933
No to zmienia postać rzeczy ,więcej nie zawsze znaczy lepiej.a wręcz przeciwnie można osiągnąć efekt odwrotny od zamierzonego lub źle skończyć.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Doping mózgu, odczuwanie szczęścia, a problemy trawienne, gazy

Następny temat

1 Cykl

WHEY premium