SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DNP-protokoły brania

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 634332

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 314 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 133506
A ja mam pytanie czy u Was też taki problem z dostępnością? Chińczycy przestali proch wysyłać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 561 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35030
Ja kupiłem 3 tyg temu bez problemu. Co prawda jeszcze nie brałem ale palić się pali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94500 Napisanych postów 364448 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669143
metadon
Przeczytałem wszystkie 290 stron i mam kilka pytań.
To będzie mój pierwszy kontakt z dnp. Mam 20 kaps po 250mg. Będę brał 250ed.
1. Zanim zacznę brać wysypie trochę z jednej do testu ognia. I resztę dać w pierwszy dzień żeby sprawdzić czy nie mam uczulenia?
2. Planuje brać na noc ale pracuje w systemie zmianowym ( 2-3 dni 1 zmiana, 2-3 dni druga i 2 nocki. Potem 2 lub 3 dni wolnego). Czy w dniach kiedy wypadną nocki mogę brać rano po pracy? Przy tym okresie półtrwania nie powinno być chyba problemu?
3. Dajecie coś oslonowo na żołądek? I jakaś dodatkowa suplementacja w postaci witamin, minerałów czy innych supli? Na tą chwilę biorę tylko D3, adek i msm.
Oprócz tego jedynie test cypio 250mg week



Zmieniony przez - metadon w dniu 2022-08-27 12:27:38


Dawal bym w podobnych godzinach plus minus ,z osłonkami nie podpowiem bo jestem na lekach od kilku lat (ipp plus leki wspierające szybsze trawinie ) co najlepsze podchodziłem znowu do trenu z 3 razy i blok na żarcie po ok tyg tak samo z 17 a na dnp totalnie zero problemów
Lecz powtórzę nie sugeruj się mną bo każdy jest inny .sam sprawdzisz jak na ciebie zadziała.
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 862 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 70509
lodzianin1
metadon
Przeczytałem wszystkie 290 stron i mam kilka pytań.
To będzie mój pierwszy kontakt z dnp. Mam 20 kaps po 250mg. Będę brał 250ed.
1. Zanim zacznę brać wysypie trochę z jednej do testu ognia. I resztę dać w pierwszy dzień żeby sprawdzić czy nie mam uczulenia?
2. Planuje brać na noc ale pracuje w systemie zmianowym ( 2-3 dni 1 zmiana, 2-3 dni druga i 2 nocki. Potem 2 lub 3 dni wolnego). Czy w dniach kiedy wypadną nocki mogę brać rano po pracy? Przy tym okresie półtrwania nie powinno być chyba problemu?
3. Dajecie coś oslonowo na żołądek? I jakaś dodatkowa suplementacja w postaci witamin, minerałów czy innych supli? Na tą chwilę biorę tylko D3, adek i msm.
Oprócz tego jedynie test cypio 250mg week




Zmieniony przez - metadon w dniu 2022-08-27 12:27:38


Dawal bym w podobnych godzinach plus minus ,z osłonkami nie podpowiem bo jestem na lekach od kilku lat (ipp plus leki wspierające szybsze trawinie ) co najlepsze podchodziłem znowu do trenu z 3 razy i blok na żarcie po ok tyg tak samo z 17 a na dnp totalnie zero problemów
Lecz powtórzę nie sugeruj się mną bo każdy jest inny .sam sprawdzisz jak na ciebie zadziała.



Ciekawi mnie jak to by było tak jak ben pisze dać trenu do 50mg czy jakiś efekt da
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94500 Napisanych postów 364448 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669143
Ciężko powiedzieć lecz co szkodzi spróbować?
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 35 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 79
Panowie co sądzicie o tym spalaniu
? Trochę mizernie się pali, trochę strzela jak zimne ognie ale do wybuchu daleko. Grzeje mocno, pocenie podwyższone więc coś tam siedzi. Pierwszy tydzień szła dawka 250mg, drugi tydzień 300mg, trzeci i czwarty tydzień 500mg. Ch**owo z tym że nie jestem realnie w stanie ocenić jaka faktycznie biorę dawkę. Tu wprowadź tekst linku...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94500 Napisanych postów 364448 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669143
U mnie filmik nie działa z opisu masz z czymś zmieszane

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 35 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 79
https://drive.google.com/file/d/1-GOyte0UAwf29f_Wl2P_rMHzUVNRkmgL/view?usp=drivesdk

Chciałem edytować post, ale nie mogłem. Wyświetlało komunikat brak uprawnień.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94500 Napisanych postów 364448 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669143
na pewno nie jest to czyste dnp

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 585 Napisanych postów 848 Wiek 36 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 19810
Wyrzuć to. Dnp pali się jak proch. Miałbyś rękę poparzona z tej odległości podpalając.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Doping mózgu, odczuwanie szczęścia, a problemy trawienne, gazy

Następny temat

1 Cykl

WHEY premium