SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DNP-protokoły brania

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 634168

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 329 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 43609
Wrzucam 250 ed i w te upaly nie jest fajnie ale koniec mini cut wiec musi zejsc maksymalnie duzo i wrazliwosc insululinowa na błysk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94386 Napisanych postów 364314 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668757
kamilplnk
moja kobieta bedac dnp jak poszla na solarium to sie slabo czula moeila ze w brzuchu tak dziwnie..ktos inny pisal ze chodzi i jest ok...wiec zalezy od osobnika


Osobiście bym na solke nie poszedł na dnp dodatkowo nagrzewać ciało średni pomysł ,z drugiej strony kilka min na krzyż tylko .

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 708 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26908
ja bralem przez 3 tygodnie to bylo caly czas 34-35 stopni. Rano od 6 juz 24 stopnie. Napewno nie pomaga, przejscie z domu do auta 4 metry w takim sloncu konczylo sie mokra koszulka.

If you love life, don't waste time, for time is what life is made up of.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
lodzianin1
kamilplnk
moja kobieta bedac dnp jak poszla na solarium to sie slabo czula moeila ze w brzuchu tak dziwnie..ktos inny pisal ze chodzi i jest ok...wiec zalezy od osobnika


Osobiście bym na solke nie poszedł na dnp dodatkowo nagrzewać ciało średni pomysł ,z drugiej strony kilka min na krzyż tylko .

no wlasnie zapomniala calkowicie ja tez...ale np Sokol pisal ze chodzil i ze wszystko ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 360 Napisanych postów 3449 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56832
Artur1987
I jak pamiętniki DNP faktycznie zero slońca itp ? Czy kolejny mit i obawiać należy się ciepła "od środka" ? Swoją drogą testy na ochotnikach można wygrzebać na pubmedzie, chyba nikt nie wspominał



Zmieniony przez - Artur1987 w dniu 2018-08-04 18:31:14


Bardzo dobrze opalanie znosiłem, ale to na solarium, zero dziwnych reakcji, zarówno na 250mg jak i na przeplatanym 500mg. Na słońcu nie wiem, bo nie miałem tyle energii, żeby coś robić i na nie wyjść
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 561 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14924
Myślę że basen, gdzie jest możliwość schłodzenia się, byłby do ogarnięcia
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 708 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26908
na ebayu pojawilo sie dnp znowu jakby ktos w potrzebie byl
1

If you love life, don't waste time, for time is what life is made up of.

...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 421 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4560

starość nie radość

...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 421 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4560

starość nie radość

...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 421 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4560

starość nie radość

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Doping mózgu, odczuwanie szczęścia, a problemy trawienne, gazy

Następny temat

1 Cykl

WHEY premium