SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DNP-protokoły brania

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 633570

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 357 Napisanych postów 1969 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69195
Dzięki Wojmir
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1323 Napisanych postów 1407 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 51615
A najlepiej sam przetestuj obie opcje. Teoria to jedno, a preferencje to drugie. Spotkałem się z czymś takim, że ktoś miał wpojone pewne błędne przekonania, ale jak je stosował to wykręcał lepszy progres niż stosując te "prawdziwe/właściwe", bo był tak mocno do swoich racji przywiązany. Jak ktoś lubi jeść więcej tłuszczu i żarcie low fat jest dla niego jałowe w smaku, a nie podchodzi czysto zadaniowo do miski, to lepiej będzie się zwyczajnie czuł jedząc ze smakiem niż wciągając suche trociny i zamiast wykręcać deficyt i przykładać się do treningu będzie myślał o tym co opier. po redukcji :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 730 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19888
Wojmir28
A najlepiej sam przetestuj obie opcje. Teoria to jedno, a preferencje to drugie. Spotkałem się z czymś takim, że ktoś miał wpojone pewne błędne przekonania, ale jak je stosował to wykręcał lepszy progres niż stosując te "prawdziwe/właściwe", bo był tak mocno do swoich racji przywiązany. Jak ktoś lubi jeść więcej tłuszczu i żarcie low fat jest dla niego jałowe w smaku, a nie podchodzi czysto zadaniowo do miski, to lepiej będzie się zwyczajnie czuł jedząc ze smakiem niż wciągając suche trociny i zamiast wykręcać deficyt i przykładać się do treningu będzie myślał o tym co opier. po redukcji :)


Dokładnie tak! Ja nawet na redukcji nie jem suchego ryżu. Jak mam ochotę na makaron, to go jem. Jak mam ochotę na bułkę, to ja jem. Jak nie mam ochoty jeść, to pije białko i zjem jakiś owoc. I wyje*ane mam w to, ze ktoś mówi ze odżywka to nie mięso. Przed swoimi debiutami przez tydzień czasu leciałem sam kleik + odżywka + dżem. Nie ładowałem się wcale i uważam ze wyglądałem super. Aby makro całościowe się zgadzało w ciągu dnia a nawet w ciągu 3-4 dni do tygodnia. Lepiej zjeść mniej czysto ale ze smakiem niż przeglądać w gazetkach co się zje „po zawodach”. Potem się człowiekowi taki szałas robi we łbie, ze jak popłynie to budzi się za pol roku +30kg. A znam takiego ananasa co +20kg przywiózł po zawodach po 3 dniach, ale tak był po prostu odwodniony + dorzucił w kichę. Drugi nawet na masie je pierś gotowana tylko w soli i pieprzu. Jak ja bym miał tak jeść, to już bym dawno oszalał. Poza tym jedzenie tylko jednego produktu bardzo upośledza metabolizm. Potem siła rzeczy w końcu zjesz coś innego i czyści cię na wszystkie możliwe strony. Nie ma tez sensu wpie*lac witamin na wszystko. Organizm jak będzie potrzebował to z przysłowiowego liścia sałaty dana witaminę wyciągnie. Jeżeli ktoś odżywia się „różnorodnie”.

Przepraszam za offtop.
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 561 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34961
A jak to jest w końcu z tą zaćmą na dnp? Ktoś kiedyś pisał, że głównie kobiety są na to bardziej narażone. Są jakieś dane o ile dnp zwiększa ryzyko?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1323 Napisanych postów 1407 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 51615
Za mało danych, dbaj o dużą ilość silnych antyoksydantów na DNP, to z pewnością wyeliminuje pewne powikłania, ale na 100% nikt Ci nie powie, bo za mało badań, danych, w zasadzie to jesteśmy sami sobie królikami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 128 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18890
Panowie mam pytanko to DNP to na początek czy koniec redukcji?? BF ok 18%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94094 Napisanych postów 363931 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667584
Na kazdym etapie mozna wlaczyc

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Tylko uwaga bo potem bez tego nie chce sie redukować

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 133 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7033
DNP występuje w formie brązowego prochu czy dostałem lipe? :D

- Równyś duchowi, coś go pojąć zdolny, nie mnie!
- Więc kimże w końcu jesteś?
- Jam częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wciąż czyni dobro.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 940 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 33903
Nie spotkałem się żeby był brązowy, u mnie typowo żółty kolor dość mocno jaskrawy, strasznie brudzi łapy przy przesypywaniu, ciężko domyc, chociaż biorę tylko z jednego źródła. Sprawdź czy się pali, posyp z 200mg i podpal, powinno lekko "wybuchnąć" w innym przypadku raczej fejk.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Doping mózgu, odczuwanie szczęścia, a problemy trawienne, gazy

Następny temat

1 Cykl

WHEY premium