SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DNP-protokoły brania

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 635837

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1951 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Bierz


Zmieniony przez - kamilplnk w dniu 2018-05-06 20:24:34
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Taki zdrowy, że od prawie tygodnia sił życiowych mam 3x mniej niż wcześniej...
1

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 266 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12758
ja startuje z dnp na dniach po tygodniu zdam relacje ;)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1907 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36081
Cayek
Taki zdrowy, że od prawie tygodnia sił życiowych mam 3x mniej niż wcześniej...


to wypyerdala atp więc to normalne , bierz na noc i nie rób żadnego LC

dnp nie jest czymś ogólnie ujmując zdrowym ale ma korzystne działania - może tak lepiej dotrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Spróbuje na noc.

A akurat na low carb i dnp jest o wiele lepiej.

Tylko węgle zapodam na tym i od razu piec i zamuła
2

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 266 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12758
Cayek
Spróbuje na noc.

A akurat na low carb i dnp jest o wiele lepiej.

Tylko węgle zapodam na tym i od razu piec i zamuła


rozumiem ze na DNP wegli jak najmniej?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 360 Napisanych postów 3449 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56832
Bardzo ciekawy cały temat, przeczytasz to będziesz wiedział wszystko i to byłoby dużo bezpieczniejsze dla Ciebie, żeby od początku to sieknąć
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 266 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12758
sooql
Bardzo ciekawy cały temat, przeczytasz to będziesz wiedział wszystko i to byłoby dużo bezpieczniejsze dla Ciebie, żeby od początku to sieknąć


dzieki za rade
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1907 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36081
Cayek
Spróbuje na noc.

A akurat na low carb i dnp jest o wiele lepiej.

Tylko węgle zapodam na tym i od razu piec i zamuła


jak dałem dnp z rana to nie byłem prawie wgl w stanie cięzko ćwiczyć i to zaledwie na 250mg , za to jak zaczałem brać na noc to nie czułem że na tym jestem i 500mg dało rade jakos przeżyć, treningi takie jakie powinny być , pocić w sumie też zaczałem sie mniej w ciągu dnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 266 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12758
KabaSss
Cayek
Spróbuje na noc.

A akurat na low carb i dnp jest o wiele lepiej.

Tylko węgle zapodam na tym i od razu piec i zamuła



jak dałem dnp z rana to nie byłem prawie wgl w stanie cięzko ćwiczyć i to zaledwie na 250mg , za to jak zaczałem brać na noc to nie czułem że na tym jestem i 500mg dało rade jakos przeżyć, treningi takie jakie powinny być , pocić w sumie też zaczałem sie mniej w ciągu dnia



zauwazylem ze DNP najlepiej na noc brac wtedy jakos sie funkcjonuje
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Doping mózgu, odczuwanie szczęścia, a problemy trawienne, gazy

Następny temat

1 Cykl

WHEY premium