SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DNP-protokoły brania

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 634155

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 708 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26908
Codziennie 500 to ciężko, dzisiaj dzień po 500 wypluty i brak sił na cokolwiek. Może na wyższych weglach trochę lepiej by bylo
1

If you love life, don't waste time, for time is what life is made up of.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 241 Napisanych postów 425 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 320645
I tu jest błąd, dorzucasz żarcia masz power, głodzisz się to tylko wegetacja zostaje. Nie lekceważ neat, ludzie max leniwi i energiczni mogą mieć różnice w przemiale żarcia na poziomie 1000 kcal.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 360 Napisanych postów 3449 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56832
Wojmir
I tu jest błąd, dorzucasz żarcia masz power, głodzisz się to tylko wegetacja zostaje. Nie lekceważ neat, ludzie max leniwi i energiczni mogą mieć różnice w przemiale żarcia na poziomie 1000 kcal.


Z NEATem prawdę prawisz! . Powiedzmy sobie szczerze, to topi więcej niż trening.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94374 Napisanych postów 364300 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668720
Jak mam dużo węgli to jest potliwość okrutna zwłaszcza w nocy

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 708 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26908
Tylko teraz pytanie czy powoduje to większe spalanie smalcu czy po prostu przełamanie przyjętych wegli
1

If you love life, don't waste time, for time is what life is made up of.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
lodzianin1
Jak mam dużo węgli to jest potliwość okrutna zwłaszcza w nocy
ja przy 450wegli kiedy wypada taki dzien potliwosc tez spora ale jak pojem tego dnia tez tyle wegli ale wlicze wegle proste typu czekolada czy cos to jest dobry hardcore


Zmieniony przez - kamilplnk w dniu 2018-07-23 14:10:30
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 241 Napisanych postów 425 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 320645
Tukoz
Tylko teraz pytanie czy powoduje to większe spalanie smalcu czy po prostu przełamanie przyjętych wegli


same przemiany w ciepło wymagają dodatkowej energii, jeśli większa ilość ww pozwoli Ci na większą ruchliwość to w ciągu dnia możesz za dodatkowe 400kcal z węgli spalić 800 - przykładowo, może to być 1000, a może być 500, ale zawsze coś. U mnie po obcięciu ww do minimum jest wegetacja, mógłbym się nie ruszać. worek ryżu więcej, czy nawet jakieś owoce ok 300-400kcal z samych ww, redukcja tłuszczu do absolutnego minimum - wymiana na ww i nasepuje przypływ energii, zwiększa się potliwość, za to tu się nogą więcej ruszy, tam głośniej krzyknie, pójdę gdzieś z buta szybciej itd. itd.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94374 Napisanych postów 364300 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668720
Każdy musi sam na sobie przetestować co mu leży ,nie ma uniwersalnego odżywiania pod dnp
Tobie leżą wysoko węgle a koleżka zawsze cisnie vlcd na dnp i sobie mega chwali,a sylwetka w oczach się zmienia.tylko u niego idzie grubo saa do tego
2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 241 Napisanych postów 425 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 320645
Racja, ale jak ktoś już pisze, że wegetuje to powinien podbić ww. Co innego jest zejść z nadwyżki od razu na VLCD, a co innego zwiększać deficyt po kilkutygodniowej już redukcji. Wchodząc na miniredukcję z 4000-4500kcal na 1800-2000kcal przez pierwszy miesiąc jeszcze daję radę bez zająknięcia, ale po 6 tyg. mając 2000kcal ledwo żyję jeszcze z dnp :)


Zmieniony przez - Wojmir w dniu 2018-07-23 20:36:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94374 Napisanych postów 364300 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668720
Ja tam na dnp dość dobrze funkcjonuje tylko ja dnp wrzucam po południu /wieczorem
A trenuje zawsze rano i jako PW leci sporo rzeczy tak więc na trg jest ok a w ciągu dnia fakt ratuje się energetyka mi

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Doping mózgu, odczuwanie szczęścia, a problemy trawienne, gazy

Następny temat

1 Cykl

WHEY premium