SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DNP-protokoły brania

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 636211

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12010 Napisanych postów 24512 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 306553
Mówi że da radę, ale jak się da to chciałbym jej pomóc, bo libido też w dół
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Po kiego grzyba wy całą salwę wywalacie biorąc DNP Xd

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12010 Napisanych postów 24512 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 306553
Bo lubimy ten stan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12010 Napisanych postów 24512 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 306553
Gmsx
Bo lubimy ten stan

A tak na poważnie....
Zrobić cardio na bdb poziomie bez sally, a na kurkumie? No jednak to "trzecie płuco" się przydaje

Sorki miała być edycja i nie pykło...


Zmieniony przez - Gmsx w dniu 2021-04-19 18:07:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94929 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Ja na dnp potrzebuje tylko dobre pw jakieś a w ciągu dnia energetyki
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 42 Wiek 43 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1749
Ok
A jak „najmądrzej” z tego środka zejść (mam jeszcze 7dni po 400mg) zmniejszyć np ostatnie 3 dni na 6 dni po 200 czy poleciec do końca i tyle?
Zmieniać coś w diecie po?
Co byście polecali ?
(Nic w „tle nie leci”)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94929 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Odstawiasz i tyle
Z dieta nie mamy pojęcia jak ty jesz

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 42 Wiek 43 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1749
300ww
250b
50t
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 232 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 3139
Teoretycznie jak zejdziesz z 400mg to tak jakbyś dodał do michy niemal 2x tyle żarcia. Ja bym zszedł na 200 i obserwował co się dzieje. Sporo osób narzeka, że po zejściu się łatwo ulewa, myślę, że to przez to. Do tej pory nie schodziłem stopniowo, ale ledwo ze mnie schodził ten muł, miałem więcej ochoty na więcej treningów i ilość kroków dziennie mocno skakała, może dlatego specjalnie się u mnie to nie psuło po zejściu. Musisz sam ocenić czy jesteś typem leniwym czy rozrzutnym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 501 Napisanych postów 1886 Wiek 39 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 23353
Gordon29
Teoretycznie jak zejdziesz z 400mg to tak jakbyś dodał do michy niemal 2x tyle żarcia. Ja bym zszedł na 200 i obserwował co się dzieje. Sporo osób narzeka, że po zejściu się łatwo ulewa, myślę, że to przez to. Do tej pory nie schodziłem stopniowo, ale ledwo ze mnie schodził ten muł, miałem więcej ochoty na więcej treningów i ilość kroków dziennie mocno skakała, może dlatego specjalnie się u mnie to nie psuło po zejściu. Musisz sam ocenić czy jesteś typem leniwym czy rozrzutnym.

Teoretycznie Jakbyś 2x tyle żarcia dodal?jakieś bzdury piszesz
Pozatum duzo osob się ulewa po dnp?jak nadal jestes naminusie to jak możesz się ulac?chyba ze ktoś odstawia i daje duza nadwyżkę to nic dziwnego
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Doping mózgu, odczuwanie szczęścia, a problemy trawienne, gazy

Następny temat

1 Cykl

WHEY premium